Kniha života

Kniha života https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305137/bmid_kniha-zivota-MQn-305137.jpg 1 1 1

Motto: Tato kniha byla přijata z Božského. Svoji podstatu ti odhalí pouze tehdy, budeš-li připraven otevřít své nitro. Její obsah se nedá chápat kriticko-analytickým myšlením -bohatství této knihy plyne pouze do otevřeného srdce.

Skallarix
05.03.2019 odpad!

Tak za prvé - mé srdce dle této knihy není otevřeno.
A za druhé - tato kniha je pro lidi přijímající filozofii "new-age - křesťansko - světlo - láska - žvásty" stavící na základu pojetí "svědomí = vnitřní hlas = nitro = bůh" (či spíše pro lidi vidící ve vesmíru nekonečnou energii lásky a všehomíra prostupující všemi a vším, neboli vyjádřeno kriticko-analytickým smýšlením "vesmír = energie = nekonečno lásky").

Ale musím uznat, rozpolcení ve mě útlá knížečka zanechala. Mám hodnotit jednou hvězdou, která je přehnaně přespříliš k onomu obsahu, či "odpadem"- zaslouží-li si ho vůbec?

P.S. Kdyby někdo o tuto knížečku která se ke mě dostala čirou náhodou stál, zanechám ji v některé knihobudce v Praze, v Říčanech na nádraží, v Měchenicích na zastávce autobusu, či někde jinde cestou.

Autorovy knížky

1994  0%Kniha života