Kniha kouzelných příběhů

Kniha kouzelných příběhů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455193/bmid_medvidek-pu-kniha-kouzelnych-pribeh-Uk1-455193.jpg 5 9 3

Vydejte se s námi na návštěvu do Stokorcového lesa za Medvídkem Pú a jeho kamarády! V této knize najdete čtyři kouzelné příběhy. První je o Púově hře na dobré skutky, druhý o tom, jak se postarat o ztracené káčátko, třetí nám radí, že je vždycky lepší odpouštět, a čtvrtý příběh je o tom, jak se má chovat dobrý kamarád.

LunaL.
29.12.2022 5 z 5

Jedna z nejhezčích knížek o Medvídkovi Pú! Syn (6) ji dostal k Vánocům a už ji máme přečtenou ocenili jsme delší pohádky, krásné obrázky a moc milé příběhy. Určitě se o ní zase vrátíme. A jak znám syna, tak brzy

Cinón
31.07.2022 4 z 5

Pěkné příběhy, u nás doma velmi oblíbené (až moc). Vadí mi pouze občasné rádoby roztomilé komolení slov např. "To chce zahájit vyšetřigrování". Zřejmě to patří k potrhlosti Tygra, ale nehodlám malé dítě mást. Proto u nás zahajujeme pouze nudné vyšetřování.

Knižní střípky
27.01.2022 5 z 5

V této knize máme čtyři krásné příběhy, ve kterých děti zažijí úžasná dobrodružství partičky zvířecích kamarádů ze Stokorcového lesa. Jsou plné dobrodružství, zábavy, ale také dětem ukazují sílu pravého přátelství.

2019  98%Kniha kouzelných příběhů
2015  0%Sloni v zoo

Kniha Kniha kouzelných příběhů je v