Kniha hněvu

Kniha hněvu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248441/mid_kniha-hnevu-AbE-248441.jpg 4 9 6

Ppulárně-psychologická publikace. Popisuje pocity hněvu jako reakce na různé podněty, potlačování hněvu a psychosomatické choroby a poruchy způsobené tímto potlačováním. Podává návody jak s hněvem pracovat a naučit se s ním vyrovnávat. V závěru je připojen test reakcí na hněv.

Jerry H
18.10.2021 5 z 5

Zajímavá knížka o hněvu, ze začátku jsem se nějak nemohl chytit, ale pak už to jelo. Někde jsem se našel, v něčem jsem našel lidi z mého okolí, apod. A s hněvem jak to je? Je dobrý, špatný, tichý, agresivní? Přečíst, udělat si závěr a hlavně o tom popřemýšlet.

kofee
12.03.2021 5 z 5

Hněv je jako hlad. Lze ho nějak ospravedlňovat? Máme nebo nemáme právo ho mít? Prostě je. Osvobozující.

Mia Arya
10.01.2021 5 z 5

Tuto knihu opravdu doporučuji všem těm, co se dusí svými emocemi, nebo naopak těm, co své emoce neovládají. A vlastně i nejen jim. Knihu jsem četla opakovaně.

Mngwa
14.06.2020 5 z 5

Rozhodně nejde o jalovou publikaci do ženského časopisu, jak tady někdo píše. (Btw ženské časopisy nečtu) Jde o úžasnou knihu s naprosto zásadní a možná na první pohled zvláštní myšlenkou, která mě přinutila k dlouhému přemýšlení. A taky se mi krásně osvětlilo, proč nejhorší zkušenosti mám především s lidmi, kteří "se nikdy nehádají" a "nikdy nejsou naštvaní". Doporučuji přečíst a popřemýšlet úplně každému, mě kniha dala hodně a zásadně změnila můj náhled na vztahy a emoce. Bez váhání dávám nejvyšší hodnocení a mezi doporučené.

MorriconeTheGod
15.10.2018 1 z 5

Velmi jalová publikace, myšlenkově na úrovni článku na bety.cz nebo v jiném magazínu pro ženy.

Coucouha
13.04.2018 5 z 5

Tuto knihu už vlastním nějakou dobu. Když jsem se jí pokoušela poprvé číst, vůbec nic mi neříkala a asi po 20 stranách jsem ji odložila. Dnes jsem se do ní pustila znova a přečetla ji jedním dechem. V mnohém mi otevřela oči a místy jsem se nestačila divit, kolik věcí jsem si díky této knize dokázala přiznat.
Doporučuji všem, kteří mají problém s (nulovým) projevováním hněvu.
Určitě se ke knize opět vrátím a momentálně ji řadím mezi mé oblíbené!

psychologie emoce, pocity vztek, hněv

Autorovy knížky

Theodore Isaac Rubin