Kniha futbalových rekordov

Kniha futbalových rekordov https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363585/bmid_kniha-futbalovych-rekordov-z2n-363585.jpg 2 1 1

Obrazová publikácia pre milovníkov najpopulárnejšej hry na svete ponúka prehľad toho najzaujímavejšieho, čo sa udialo vo svete futbalu. Predstavuje významné národné aj klubové tímy na všetkých kontinentoch, približuje kľúčové momenty futbalových turnajov FIFA od majstrovstiev sveta až po Copa América či Africký pohár. Odpovedá na otázky, kto je najúspešnejším strelcom vo finále turnajov FIFA alebo ktorý slovenský hráč má za sebou najviac reprezentačných zápasov. Nevyhnutná príručka pre všetkých, ktorí chcú byť dobre pripravení na EURO 2016!... celý text

Sport Encyklopedie
Vydáno: , Slovart (SK)

World Football Records , 2010

mirkoczentovic
08.12.2017 2 z 5

Vhodná publikácia pre tých, ktorí sa vo svete futbalu ešte veľmi neorientujú, ostatní budú zrejme sklamaní. V porovnaní s podobnou Knihou o futbale však ťahá za kratší koniec, či už množstvom informácií, alebo prehľadnosťou.

Minimálne o jednu hviezdičku nižšie zráža hodnotenie v mojom prípade grafické spracovanie, ktoré síce navodzuje dojem pestrosti, menej však býva niekedy viac (pomerne často sa vyskytol čierny text v rámčeku s farebným pozadím a pomerne výrazným vzorom, kvôli ktorému bol horšie čitateľný).

sport rekordy fotbal, kopaná

2005  91%50 let Poháru mistrů evropských zemí a Ligy mistrů
1999  80%Kopaná
1997  80%Kopaná
2015  40%Kniha futbalových rekordov
2023  40%Světové fotbalové rekordy 2023

Kniha Kniha futbalových rekordov je v