Kniha, co tě naučí milovat knihy

Kniha, co tě naučí milovat knihy https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324396/mid_kniha-co-te-nauci-milovat-knihy-jrp-324396.png 4 37 9

Spousta skvělých, případně naprosto šílených důvodů, jak zhltat co nejvíce knih, aniž by člověk přibral.

Humor Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Le livre qui fait aimer fait aimer les livres méme a ceux qui n' aiment pas , 2014

TerezaaBaarova
23.05.2022 1 z 5

Pro děcka zajímavé, ale nenadchne tak úplně. Při koupi jsme čekali něco jiného.

Mauricie
10.11.2021 2 z 5

Místy docela vtipné, děti může pobavit, ale pochybuju, že to někoho přesvědčí, aby začal víc číst.

petra3597
05.11.2021 5 z 5

Knížka zakoupena synovi (13) na Vánoce, ve snaze ho aspoň trošku nakopnout ke čtení. Dnes přišla a ze zvědavosti jsem ji listovala a musím se přidat k těm,kteří jsou nadšení- jak nápadem, humorem, ilustracemi. Pobaví nejen dospělého, ale věřím, že i takové "prudily",jako máme doma my

Danielka959
26.10.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila...i ty zvláštní obrázky:o))

lidunka1
28.01.2020 5 z 5

Já jako knihovnice můžu říct, že jsem z knížky nadšená. Chci si listy nakopírovat a vyzdobit jimi knihovnu.

Varuna
18.02.2019

Perfektní, původně jsem ji koupila pro syna který bohužel nepodědil moje geny a knížky fakt nesnáší ale výborně jsem se u ní pobavila ji já. Teď už jen počkat na výsledek u synátora...

HanKasp
06.02.2018 4 z 5

Myslím, že si kniha zaslouží víc hvězdiček, než zde dává většina lidí. Koupila jsem ji neteři, protože mě zaujalo prvních 5 stránek. Neteř naprosto nesnáší čtení, i když ji zkouším podstrkovat mnohdy zábavné knihy, knihy se zvířátky, které má ráda, knihy s velkými písmeny, s málo textu. Nepomáhá to. Prostě nečte.
Když jsem jí ji věnovala, řekla na to jen "hm, další kniha". A tak jsem jí přečetla oněch prvních 5 stran a řekla, že jí dá šanci.
Nakonec to dopadlo tak, že ji vážně přečetla, a ještě mi mobilem posílala fotky listů, jak je z ní unešená a že by chtěla další díl. :)

Poté, co si ji přečetla neteř, jsem se do ní tedy také pustila a musím říct, že mě vážně pobavila. I když jsou v ní pro nás knihomoly stránky, které bychom raději neviděli - ano, o ničení knih. A je otázkou, jestli po této knize neteř sáhne po jiných knihách. Uvidíme. Ale dávám jí 4 hvězdičky (knize) za to, že vzbudila alespoň plamínek naděje.

martina.culik
24.02.2017 odpad!

Myslela jsem, že bude kniha vtipná, ale přišla mi spíše hloupá.

bibi.r
08.02.2017 2 z 5

Moc velký zázrak to není, ale místy pobavila.

Kniha Kniha, co tě naučí milovat knihy je v