Klub odsouzených žen

Klub odsouzených žen

Mladá finančnice Jennifer uzavřela obchod, který se jí stal osudným. Z luxusního prostředí se naráz ocitne v ženském nápravném zařízení, uprostřed špíny, hrubosti a beznaděje. Všichni, jimž věřila, zapomněli na sliby a nechali ji klesnout ke dnu. Jennifer se nevzdává. Seznamuje se s osudy spoluvězeňkyň a pochopí, že svět se netočí jen kolem Wall Street a kostýmků od Armaniho. Dokáže v sobě vzkřísit ducha bojovnice a vytáhne s sebou všechny, kdo jí podali pomocnou ruku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26806/klub-odsouzenych-zen-26806.jpg 3.718

Pen Pals (2002)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Alca007
30.07.2015

Trošku mi trvalo než jsem do knížky začetla, ale nakonec se to rozjelo
a vypadalo slibně. Zápletka, láska, přátelství - a najednou BUM - začala z
toho být červená knihovna se směsí pohádky. Chyběl už je marťan a bylo to sci-fi.
V prostředí kde se příběh odehrával, nereálné. Zklamalo mě to.

AndyZaza
06.08.2014

Tato kniha mi ukázala, jak drsný může být život za zdmi ženské věznice. Knihu doporučuji k přečtení!

Márinka

Mnozí z vás jistě znají skvělou komedii o netradičním řešení manželské nevěry Klub odložených žen s Bette Midler, Goldie Hawn a Diane Keaton v hlavních rolích, který byl natočen podle stejnojmenné knihy Olivie Goldsmithové. Zapomeňte. Klub odsouzených žen není komedie, ale příběh mladé ambiciózní ženy, zvyklé na přepych, která se jednoho dne ocitne za mřížemi ženské věznice. Autenticitu příběhu navozují v záhlaví kapitol také výroky skutečných vězeňkyň.

Olivia Goldsmith

Olivia Goldsmith