Klub nosičů rakví

Klub nosičů rakví https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528768/bmid_klub-nosicu-rakvi-65860521c7f9a.jpg 2 10 2

Důmyslně vystavěný psychologický thriller o zvláštním, křehkém a místy nebezpečném přátelství překonávajícím čas i prostor. Představte si, že potkáte tu nejúžasnější dívku na světě a ona se rozhodne, že se z vás stanou kamarádi. Přesně to se na konci osmdesátých let stane sedmnáctiletému Artu Barbarovi, samotáři, který poslouchá glam metal, přes noc musí kvůli skolióze nosit monstrózní zádovou ortézu a založí dobrovolnický klub nosičů rakví vypomáhající na pohřbech osamělých zesnulých. Jeho nová kamarádka Mercy je z klubu nadšená a na pohřby si s sebou nosí polaroid, kterým fotí mrtvé. To ale není její jediná zvláštnost, jak Art postupně zjišťuje. A když se kolem něj i jemu samotnému začnou dít podivné věci, pojme podezření, že Mercy možná není tak úplně ta, za kterou se vydává...... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: ekniha , Fobos

The Pallbearers Club , 2022

Kni-holka
19.03.2024 2 z 5

Co když je ta část, kterou chceme nejvíc změnit či zničit, naše podstata? Klub nosičů rakví je důmyslně vystavěný psychologický thriller o (ne)skutečných démonech, podivném přátelství, punk rocku a hrůze ze sebe sama.

zylla
03.01.2024 1 z 5

Kniha pro mne byla obrovským zklamáním. Pod pojmem "psychologický thriller" a přebalem typu severských detektivek jsem si představovala úplně jiné čtení. Tohle byla hrozná nuda. A ten konec tomu nasadil korunu. Možná, že to třeba zaujme spíš mladší čtenáře.

horory hřbitovy pohřby

Paul Tremblay
americká, 1971
2016  65%Hlava plná přízraků
2022  69%Píseň přežití
2023  42%Klub nosičů rakví

Kniha Klub nosičů rakví je v