Jorga

Jorga https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389261/bmid_jorga-JMJ-389261.jpg 4 32 3

Kliatba série

Jana Pronská nám vo svojom najnovšom románe ponúka dlho očakávané pokračovanie bestselleru Kliatba. Dajte sa uniesť autorkinou fantáziou a ponorte sa do strhujúceho príbehu, v ktorom sa zavŕši osud ochrankyne Jorgy. Zdá sa, že kliatba nešťastnej matky bola po stáročiach prelomená – preliata krv oslobodila Markusa Berzeviča i jeho strážkyňu. Jorga teda môže slobodne odísť a žiť svoj život. Zo všetkého najväčšmi túži po láske, akú vídala u svojho pána a jeho ženy Vereny. Jediná osudná chyba jej však nielen vezme moc a spomienky, ale aj vzkriesi čarodejnicu, ktorá žiada, aby ju nasledovala. Jorga sa úporne bráni, nechápe, prečo jej vazalstvo nemôže navždy pominúť. Čo sa stalo v dávnej minulosti, že duch čarodejnice nemôže odísť a zúfalo sa domáha jej pomoci? Aké temné tajomstvá ešte vyjdú na svetlo sveta? Jorga sa musí rozhodnúť, či je jej sloboda dôležitejšia než tí, čo s Markusom zdieľajú spoločný osud...... celý text

Jurajovamaka
04.02.2021 5 z 5

Janka je jedna fantastická autorka. Píše knihy, ktoré vždy chytia za ❤ a neviete sa od nich odtrhnúť, kým ich neprečítate.
Pre milovníčky histórie a romantiky zároveň ako stvorená.
Žiadnou knihou od tejto autorky vôbec NIČ NEPOKAZITE.
Tak neváhajte, má na konte už niekoľko super dielok ;-)

Jacinda123
01.01.2021 3 z 5

Do polovice výborná kniha. Ďalší dojem mi zkazili hlúpe následky kuzel a neustále opakovanie prijmi svoj osud... Celkovo však celkom dobre kniha a ak bude pokračovanie prečítam si ho.

Lucka11
23.12.2018 4 z 5

Tak konečne sme sa dočkali pokračovania Kliatby. Bolo načase. Dlhé čakanie sa vyplatilo. Príbeh sa mi páčil. Splnil moje očakávania od historicko-fantastickej romance. A možeme sa tešiť na ďalšie pokračovania. Aj keď to bude pravdepodobne dlhšie čakanie, už teraz sa teším na ďalšie príjemné strávené chvíle pri čítaní tejto série.