Kitchenette: Rok v kuchyni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Publikace Kitchenette Rok v kuchyni vychází z blogu, který již dva roky autorka s citem a zanícením připravuje pro svoje přátele a věrné příznivce. Originální kniha, která je komplexním dílem autorky (texty, fotografie a food styling Markéta produkovala sama) vám v běhu všech čtyř ročních dob nabídne klasická jídla, trochu exotiky, spoustu sladkého a také nepřeberné možnosti, jak do kuchyně vtáhnout nové chutě a ingredience. Každý recept má svůj malý příběh, o který se s vámi autorka podělí, a zase o kousek víc vás tak vtáhne do voňavého světa plného skvělých jídel. Knižní debut Markéty Pavleje se rodil s láskou k jídlu, rodině i kuchařské tradici, protože všechno, co v ní najdete, je poctivé, domácí, neskutečně lahodné a hlavně zdravé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223723/big_kitchenette-rok-v-kuchyni-223723.jpg 4.323
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kitchenette: Rok v kuchyni

angloumene
31.07.2022

Markéta Pavleje aka Kitchenette vyniká bezvadným vkusem. Podobná je i její kniha. Netradiční formát, pevná vazba, kvalitní papír, nádherné fotky ze kterých dýchá vůně domova. Z receptů samotných už tak unešená nejsem. Kuchařka je vhodná spíše pro notorické prohlížeče a Markétiny fanoušky než pro kuchaře.

Anya636
04.02.2020

Markéta je velice inspirativní žena a její životní styl je mi velmi blízký a sympatický. Kniha se již bohužel koupit nedá, ale její blog je nabitý recepty a nápady. Kuchařka Jr naprosto luxusní, velmi se mi líbil kvalitní papír, záložky a celkově zpracování knihy a fotografií. Recepty skvostné, zdravé a originální. Bohužel mě osobně přijdou recepty složité. To je však pouze můj dojem, protože se snažím vše maximálně zjednodušovat, věřím, že pro šikovnou kuchařku bude kniha velkým přínosem.


Petruš999
07.09.2017

Tuto kuchařku mám v ruce velmi často a zatím mě nezklamala. Recepty jsou evidentně prověřené a fungují. Ráda se nechávám inspirovat a ráda experimentuji se zdravějšími variantami. Doporučuji podobným tipům mužů a žen!