Kindness

Kindness https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480579/kindnesshbKD9G-ykL-.jpg 4 4 1

Jsem Kindness, slušná holka s dobrým vychováním a pěknými známkami. Tenhle rok na střední měl být jenom další obyčejný rok s mou rodinou a mými nejbližšími přáteli. Kdo by čekal, že v polovině roku nastoupí do školy nový kluk. Jeho příchodem se změní celý můj život, všechno co jsem doposud znala. Kyle Godfrey, nádherný kluk a obrovským charismatem. Vysoký, s platinovou barvou vlasů, s nebezpečným úsměvem a neproniknutelným pohledem bouřkově modrých očí. Co skrývá za maskou drsného frajera, který po nocí závodí v rychlých autech? Jaké je tajemství, které změnilo jeho život? A opravdu je takový tvrďák za jakého se vydává? Tohle bude holky bavit, zvlášť když to napsala jedna z nich, Karolína Bendová, která původně publikovala na amatérské sociální síti Wattpad pod pseudonymem Sweerty.... celý text

Knihomolka97
Knihomolka97
25.10.2021 3 z 5

Tento příběh navazuje na knihu Clarity, protože Kindness je dcerou Camerona a Clarity. Není to špatná kniha, ale čekala jsem, že mě bude bavit víc, anotace zněla dobře. Hlavně druhá půlka byla zdlouhavá. Furt to samé dokola. Několikrát jsem si říkala, ať Ki pošle Kylea do háje a bude klid. :D Zlatý Archie...to byl takový hodný kluk. :D
Nicméně líbil se mi autorčin důraz na rodinu, která je opravdu důležitá! Věřím, že se příběh bude líbit spíše mladším čtenarkám. Jen se nechat odradit tou ne moc pěknou obálkou. :D
Davám slabší 3⭐/5⭐

2019  63%Clarity