Keď láska bolí, aj chlapi plačú

Láska má mnoho podôb a mnohí sa už ocitli v jej nežnom náručí, ba aj v jej bolesť spôsobujúcich okovách. Hrdinom príbehu je však gay... No, čo už s tým... Život predsa vôbec nezaujíma, či ste orientovaný tak alebo onak... Život patrí všetkým a láska zas každému. Hlavný hrdina má dve možnosti. Buď to prijať a žiť šťastne až do smrti alebo to odmietnuť a trápiť sa po celý život. Ktorú možnosť si vyberie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294448/big_ked-laska-boli-aj-chlapi-placu-MbX-294448.jpg 3.84

Kniha Keď láska bolí, aj chlapi plačú

TomTomis

Poněkud šablonovité vyprávění o jednom gayovi... Pronásledují ho bolesti lásky, ale když do toho vstoupí ještě věštění a minulé životy, měl jsem pocit, že je toho na mě moc. I přes slovenštinu se mi to četlo dobře. Druhý díl se mi asi líbil o něco málo více, ale ... Některé scény mi přišly jako z prapodivného filmu, kde se vrství problémy postavy, aby se něco dělo. Příjemné autobusové čtení ve čtečce... Myslím, že brzy zapomenu, o čem to bylo...

Jurajovamaka
03.03.2021

Zaujímavé dielko od doteraz neznámeho autora, prinášajúce určité novátorstvo. (mám pocit, že o autorovi ešte budeme počuť) Získal moje obrovské plus za odvahu strčiť prst do "osieho hniezda".a vznikol z toho nakoniec zaujímavý príbeh.
ODPORÚČAM ❤

ondras666
19.06.2020

Tak musím říct, že tohle bylo pro mě velké překvapení.
Pro mě zcela neznámý slovenský autor, který napsal sice krátkou, ale povedenou knihu. Věnuje se ožehavému tématu na Slovensku, a to je LGBT tématika. Ta je v knize jen okrajová, nezabíhá nikam do hloubky a knize to dodává to, co autor zamýšlel.
Kniha čtená ve slovenštině, ale to vůbec nevadilo, spíš by mi asi vadil překlad.
Jediné mínus bych dal za skoky v textu, kdy odstavce pokračují v sobě vzájemně, ale to je asi spíš formátem eknihy než chybou autora.