Kecy, kecy, kecičky

Kecy, kecy, kecičky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355476/bmid_kecy-kecy-kecicky-8tu-355476.jpg 4 129 129

Jsou životy slavných lidí neobyčejné? Nebo se od těch našich neliší, jen mají trochu jiné kulisy? Nahlédněte do života jedné takové nenormální rodiny. Karin, na začátku přítelkyně na konci už manželka Richarda Krajča, po celý rok psala blog, kde zaznamenávala nejrůznější momenty z jejich „kuchyně“. Možná vás překvapí, že mají podobné radosti a starosti jako my všichni. Karin o nich umí krásně psát a Richard je zase vtipně glosuje.... celý text

KateTheBlogger
07.02.2020 5 z 5

Sice jsem neměla ponětí do čeho jdu, jelikož Karin nesleduji a nevím jaký má styl psaní, ale knížka se mi líbila. Oblíbila jsem si Karin jaok člověka, líbilo se mi, že píše bez zábran a nechá nás jako čtenaře nakouknout do svého života.

Kočičáci
26.02.2019 4 z 5

Považovala jsem se za fanynku kapely Kryštof, ale až u této knihy jsem zjistila, že jsem jen taková poloviční fanynka :-) A protože mám Richarda Krajča vážně ráda, tak jsem se rozhodla, že se do knihy pustím, no co, maximálně ji odložím, ne? Neodložila. Sice jsem ji četla na etapy a prokládala jinými žánry, ale dočetla jsem! A stala se ze mě informovanější fanynka :-D
Karin píše čtivě, Richard velmi vtipně glosuje - bez těchto vpisků by to nebylo ono, celkově je kniha velmi pěkně zpracovaná. Povedené dílko. V knihovně ji mít nemusím, ale minimálně pro rodinu Krajčů budou mít tyto vzpomínky za dvacet let určitě velkou hodnotu.

Zuzvil
03.02.2019 4 z 5

Četla jsem už autorcin blog, takže jsem věděla předem jaký “nádech” knizka bude mít. Přesto, nebo pravé proto, jsem se na ni moc těšila a MOC se mi líbila. Nádherný je hlavně vzhled knížky, fotky, poznámky Richarda Krajča k textu, text jakože psaný na stroji - paráda. Obsah je pohodové, příjemný, milý, občas vtipný, občas vážný. Za mě knížku k přečtení určitě doporučuji. No a kdo má rad kapelu Kryštof, jako já, tak je to vlastně povinnost :-)

konformita
01.02.2019 1 z 5

Jen pro fandy dvojice.

LenkaKa
20.12.2018 3 z 5

Přes počáteční nedůvěru jsem se začetla a líbilo se mi to.

kaaaka18
01.11.2018 odpad!

Nezaujalo. Nebyt Krajca ani si ji nepujcim. Ale i tak se nedala precist. Nuda.

PetraBery
29.10.2018 4 z 5

Blog autorky jsem nečetla pravidelně, takže v knize byly zážitky, které jsem četla poprvé. Odpočinkové, pohodové čtení a náhled do života jedné „veřejně známé“ rodiny, tedy hlavně rodičů. Pro fanoušky povinnost, pro ostatní zajímavost.

hippiesak
11.09.2018 4 z 5

Koupil jsem si to vlastně jen tak. Objednával jsem si blu-ray s jedním filmem a ten server má i knížky :) Tak jsem si to vzal na asi 10 večerů do postele, když jsem uspával děti. Mile se to čte, vtipné glosy do toho. Pro fandu Krajča a Kryštof kapely je to nahlédnutí do zákulisí a pro fandu Karin samozřejmě také. Je to typické dílo této doby sociálních sítí a blogů. Za mě OK. Přečte nyní i žena. Co bude pak s knihou nevím :) Zůstane v knihovně a za pár let ji třeba oprášíme. Kdo ví? :)

tezka_vazka
09.09.2018 4 z 5

Milá kniha, která popisuje všední i nevšední zážitky každodenního života. Navíc se jedná o oddechové čtení, které lze kombinovat i se čtením jiné knihy. Co moc oceňuji je design knihy, je vidět, že se nejednalo o žádné nízkonákladové vydání, ale naopak je za tím spousta práce se skvělým výsledkem.:-)

Candide
27.08.2018

Jak bych byla šťastná, kdyby mi některý z mých rodičů býval byl vedl v dětství taky takovouhle kroniku, abych pak měla kde hledat oporu v těžkých časech. Ale možná je lepší, že se tak nestalo. Taky by některý z rodičů mohl dostat podobně "skvělý" nápad vykecat společné zážitky, které jsou jenom naše, celé republice. Nevidím v tom smysl.

monika0356
26.07.2018 5 z 5

Velice sympatická knížka, skupinu Kryštof mám ráda, chodím na koncerty, jezdím na Kempy. A paní Karin je mi taky sympatická, takže jsem nemohla vynechat přečtení této knihy a moc se mi líbila, těším se na další.

attila1
13.07.2018 5 z 5

Tak tato knížka se četla jedním dechem,moc pěkně udělaná. Oba dva mám moc ráda,oni do sebe prostě pasují :-)

leuska
19.05.2018 5 z 5

Krásně napsané! Konečně už něco vím ze zákulisí života Karin a Richarda :D .

lucie5078
15.05.2018 4 z 5

Velmi milé optimistické čtení :)

Martial
03.05.2018 5 z 5

Mooc se mi líbila... hezky napsáno...

charlizee
30.04.2018 3 z 5

Relax. Tak bych knížku popsala jedním slovem. Blog jsem vůbec neznala, dozvěděla jsem se o něm, až když došlo k vydání knihy. Za nějakou dobu mi knížka padla v knihkupectví do oka, když jsem hledala jinou, a zaujala mě svým provedením. Pak jsem si ji začala brát na přestávkové čtení do práce a bavila jsem se... Moc se mi líbily hlavně závěry, kdy Karin kapitolu vždy jako by shrnula a "stanovila" nějaké moudro, které naplnila optimismem. Pozitivních myšlenek není nikdy dost :)

Denisa_a
01.03.2018 5 z 5

Moc jsem od této knihy nečekala ale parádní čtení. U této knihy jsem relaxovala. Oba mám moc ráda :)

Krikri_
21.01.2018 4 z 5

Kniha je krásně zpracovaná, a příjemné oddechové čtení. Škoda, že s vydanou knihou, prozatím?, psaní blogu skončilo.

m.valova
08.01.2018 5 z 5

Hezké počtení,relax...Zpracování knihy a design super.

zimka.r
06.01.2018 4 z 5

Přečteno během třech večerů velmi rychle! Trošku mě mrzelo, že v knize není více "nezveřejněných" blogů. Ale i tak jsem se pobavila a závěr na stadionu, kde jsem byla osobně, neměl chybu!! :)