Když se ucho utrhne

Když se ucho utrhne https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280233/bmid_kdyz-se-ucho-utrhne-25a-280233.jpg 3 6 4

Kniha Když se ucho utrhne... je poutavým a hlavně vtipným vyprávěním známého českého zpěváka Milana Drobného. Milan toho za svou mnohaletou kariéru zažil opravdu hodně a se čtenáři se o prožitky rád podělí. Bere si na paškál nejen sebe, ale i mnohé další hvězdy českého showbusinessu a rozhodně nikoho nešetří! Příběhy plné trapasů, pikantností a legrace v této knize určitě nechybí!... celý text

Evikkurcik
04.03.2023 3 z 5

Přijde mi tak trochu jako bulvár našich zpěváků, ale našli se pasáže, kde jsem se zasmála

kob
12.11.2018 1 z 5

Autor se v životě nenudil, tak má nač vzpomínat, ale určitě je lepším zpěvákem než spisovatelem ;-)

lea735
21.02.2017 5 z 5

Docela fajn kniha. Pan Drobný je svéráz ,ale nevadí mi to , věřím, že se s ničím nemaže a život si fakt užil . Čtení na dovču , nic naučného ,ale odpočinete si. A překvapilo mne , že autor hezky kreslí.

cori
23.05.2016 3 z 5

Další humorné historky o přátelích Milana Drobného a jejich různých trapasech a příhodách. Trošku bulvární čtení o VIP osobnostech. Historka o božském Karlovi a Bulovi či o zpěvačce, která použila darovanou vázu jako nočník, mi asi nejvíc utkvěly v paměti. Nejvíc jsem se smála story, jak Drobný pronikl na tenisové kurty ve Wimbledonu. V knize je i příloha s fotografiemi jeho naivistických obrazů.

čeští zpěváci

Milan Drobný
česká, 1948
1996  40%Hvězdy kolem mne
2016  50%Když se ucho utrhne
2010  10%Slečny, valchaři a intriky v showbusinessu
1996  80%Drobnosti
2006  60%Časy balení a kalení

Kniha Když se ucho utrhne je v