Když piješ...

Když piješ… stávaj se ti různý věci. Někdy jejich sled vnímáš jen jako sekvence několika za sebou jdoucích obrázků, ze kterejch se ti složí celej příběh. Někdy se zastavíš u jedný scény a přemýšlíš, jestli je čas obrátit list. Otevři tenhle flipbook a zjisti, jestli je to stejný, jako Když piješ… Prolistuj jen obrázky, otoč a prolétni stejně slova, nebo pozorně přečti jako knížku: užij si příběh Když piješ… po svém. Napsal a nakreslil Jakub König....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335774/big_kdyz-pijes-B1A-335774.jpg 3.417

Kniha Když piješ...

oladnb
30.04.2021

Nenadchlo, opravdu ne.. Většina z nás se někdy napila nebo napije. A víme, že alkohol je metla.. Takže autorovy myšlenky i chápu, ale že by to mělo až takovou hloubku a nápad... Nejsem naštvaná jen kvůli tomu, že mě prohlížení nestalo téměř žádný čas :)

moore.allonsy
29.10.2017

Taková lehká knížka s sebou do kapsy, kterou můžete vytáhnout pro milé pobavení a připomenout si tak páteční večery s přáteli. Určitě bych to neviděla jako naučnou knihu pro alkoholiky. Je to zkrátka pro normální lidi, co si rádi občas dají nějakou tu skleničku nebo rovnou láhev.

martinstefko
30.03.2017

Některé věty jsou skutečně tak banální, že vlastně ani nevíte, co si z nich vzít. Je v nich pravda, o tom žádná, ale nejsou to myšlenky, které by vám měly v hlavě uvíznout déle, pokud skutečně nemáte s pitím problém. A i pak je nejspíš utopíte. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/03/1404-kdyz-pijes-40.html