Když je láska slepá

Když je láska slepá https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231346/bmid_kdyz-je-laska-slepa-wwT-231346.jpg 4 95 34

Aliu a Leandera všichni vnímají jako pár snů a poté, co se jim narodí dcera, se idylka zdá být dokonalá. Půvabně chaotická Alia i lidé kolem ní věří, že její vztah je zcela mimořádný. O to překvapivější je pak Leanderovo náhlé přiznání: „Musím ti něco říct. Mám jinou.“ Situaci, kterou Alia zná jen z laciných romantických knih, o nichž píše diplomovou práci, najednou zažívá na vlastní kůži. Zhroutí se jí svět. Jak se smířit s odchodem životního partnera?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Host

Wenn die Liebe hinfällt , 2014

bartosovic00
08.03.2016 3 z 5

Příjemná oddychovka, velmi dobře se četla, ale mně osobně se moc nelíbil konec. Normálně mi otevřené konce nevadí, ale tento se mi zdál až moc zvláštní

jasmína
24.01.2016 5 z 5

Kniha nemá moc skvělé hodnocení, ale mně se rozhodně líbils. Některé věty jakoby mluvily ze mě.

Konec otevřený, snad už Leandrovi dale vale a zůstala s tajemným Koljou.

locin
04.11.2015 4 z 5

Doteď mi úplně nění jasné kdo je TEN důležitý v jejím životě. Velký důkaz toho, že životní rozhodnutí jsou důležitá, ale kolikrát hrozně těžká.
U této knihy bych ocenila i pokračování pokud by se neslo v podobně dobře napsaném duchu. :)

Mišmiš
18.10.2015 4 z 5

Příjemná oddychová kniha.

michaela2523
05.09.2015 3 z 5

Milé, čtivé a oddechové :)

metyna
14.07.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, četla se velmi dobře, výstižná a realistická. Bavila mě.

Mikik
01.06.2015 4 z 5

Jako oddechová kniha proč ne. Bylo to místy docela zábavné, ale toho manžela bych na milost už teda nevzala:-)

Terka18
25.05.2015 1 z 5

Nedočetla jsem, nezvládla jsem to. Knížka mi prostě nesedla. Dobrý nápad s příběhem, ale v polovině jsem se zasekla a musela jsem se nutit, aby jsem vůbec ještě četla.Nakonec jsem knížku odložila. Pořád jsem něco čekala, ale nic se nedělo..

anibeni
07.05.2015 3 z 5

Ač jsou zde pouze výborné komentáře, tak já jsem knihou až zas tak unešená nebyla... Ano, je pravda, že tento příběh je "jiný", ano, je pravda, že se nejedná o klasickou slaďárnu a jde vlastně o náhled normální ženský na danou situaci, ale já jsem chvílema měla chuť tu knihu odložit... Nevím, jestli je to tím, že jsem sama zůstala s dětma a tak některé situace znám víc než dobře a rozhodně mi tedy nepřijdou vtipné ani veselé.... Možná je to ale tím, že mám přece jen něco načteno a od výborné knihy čekám něco trochu víc... Ale taky to může být tím, že "co člověk, to jiná chuť" a tohle prostě nebylo nic pro mně....

simlenka
15.03.2015 4 z 5

Velmi pekne cteni pro zeny, rozjezd knihy mi prisel takovej typickej pro zensky roman, ale pak kniha nabira na obratkach. Verohodne napsane, az na ten zacatek (a desnou obalku) zadny kyc...

barahousko
05.03.2015

Knížka se mi naprosto líbila, ať už je to stylem, jakým je napsaná či příběhem. Není to klasický zaláskovaný román, je to čtení, kde si člověk představuje, že se to odehrává jemu. Naprosto normální příběh ze života a nic vymyšleného, žádne ulítlé fantazie ať už se to týká sexu, bohatství, nic takového. Za mě palec nahoru

andream
20.02.2015 5 z 5

Pod komentář JanaDor se můžu podepsat, plně souhlasím.
Příjemná oddychovka, žádná sladárna prostě fakt ze života a za přečtení určitě stojí.

JanaDor
08.02.2015 4 z 5

Román se mi velmi líbil svou zajimavostí. Je tak trochu jiný, ať formou jakou je napsán, dějem či dokonce závěrem. Četlo se to dobře, na román o lásce to není vůbec přeslazené a zamilované scény byly vykresleny jednoduše, ale přitom tak nádherně. Místy byl vtipný, místy byla hlavní hrdinka Alia na facku a místy byla úžasná. Takže vše působilo opravdu reálně.
Příběh byl velmi přirozený, jako bych sledovala co se děje u sousedů. Normální lidé s normálními problémy, kteří se snaží ve svém světě uspět a být šťastní. Kdo má náladu přečíst si oddychový román ze současnosti a odreagovat se, určitě ať po něm sáhne.

Neri
04.02.2015 4 z 5

Kniha o vzestupu a pádu jednoho vztahu, o lásce se vším, co k ní patří - o naději, touze, bolesti i zklamání. Příjemný čtenářský zážitek umocňuje i neformální styl, kterým autorka píše, pocity hlavní hrdinky jsou reálné, měla jsem pocit, že čtu o příběh o lidech, které znám. Na závěr trocha příslibů lepších zítřků ..... v záplavě knih o lásce je autorčina prvotina světlým bodem a určitě stojí za to si ji přečíst.

Autorovy knížky

Luisa Buresch