Když h(pt)áčka lapají

Když h(pt)áčka lapají https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39670/kdyz-h-pt-acka-lapaji-39670.jpg 4 14 6

Úsměvný příběh o životních peripetiích svobodné "třicítky", které autorka líčí s humorem a nadsázkou. Hlavní hrdinka Alžběta se poprvé v životě vydává vstříc dobrodružství na vodě, aby poznala nové přátele a nečekaně také lásku. Brzy však zjišťuje, že sjíždění řeky ani láska není nic jednoduchého a že mít svého "háčka" se vyplatí nejen na vodě... celý text

Ana72154
03.10.2018 5 z 5

Super kniha. Měla jsem problém se od čtení odtrhnout. Bavila jsem se od začátku až do konce. Rozhodně bude patřit mezi moje oblíbené.

k.evelin
20.04.2017 2 z 5

Knihu jsem dočetla, ale posledních padesát stran už jsem hledala spise mezi řádky, zda se nestane něco závratného. Knihu bych zařadila jako lehké oddychové čtení třeba na dovolenou nebo když chcete vypnout a moc u knihy nepřemýšlet. Trochu jsem v ní viděla příběh Hop nebo trop, který mam moc ráda a asi si ho budu muset připomenout.

mayinka
13.01.2017 3 z 5

Po dlouhe dobe ceska literatura, kterou jsem mohla ocenit :) oddechovka, nenarocne dilko na dovolenou.

evelýny
21.09.2015 4 z 5

Opět vtipně napsaný příběh, tentokrát se děj točí kolem vodácké tématiky. Po dočtení jsem na chvíli zalitovala, že já tohle již mám za sebou. Nebo před sebou.....? :-) Na vodu bych v takové partě vyrazila hned. Tak vodáci i nevodáci AHÓÓÓJ!!!!

LenkaKa
19.11.2013 3 z 5

Celkem čtivá, oddychová kniha, nejlépe na letní dovolenou.

lolinka111555
25.04.2012 4 z 5

Dnes jsem ji docetla... 300 stran, je psana velkymi pismeny, dobre se cte :)

Václava Molcarová
česká, 1969