Když bulvár honí mlsná aneb celebrity pod lupou

Když bulvár honí mlsná aneb celebrity pod lupou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243332/bmid_kdyz-bulvar-honi-mlsna-aneb-celebri-243332.jpg 1 3 2

Je bulvár skutečně dle původního francouzského názvu promenádní třídou s významnou zelení nebo je to dnes skutečně strastiplná cesta trnitými škarpami plných škaredostí, lží a bezmocnosti … V knize jsou dle autentických rozhovorů zachyceny pocity a poznatky těch, kteří s mediálním bulvárem mají své zkušenosti. Posuďte sami, zda je soukromí skutečně možno brát jako zboží na trhu. Šli byste vy se svým já na takový to bulvární trh ? Nemusíme změnit svět, nemusíme změnit zákony, ale měli bychom změnit asi sami sebe. Z obsahu knihy : Helena Vondráčková a Martin Michal, Jan Cimický, Jan Krampol, Marek Vašut, Marek Vít, Martin Dejdar, Olga Path, Pavel Novotný, Petr Vojnar, Roman Skamene, Sámer Issa, Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka, Zbyněk Drda...... celý text

tatafa
07.01.2017 2 z 5

kniha s nijak velkou kvalitou, přesto však díky ní můžeme nahlédnout pod pokličku praktik bulvárních časopisů

optos2330
04.12.2016 odpad!

"Kniha", ktorá sa predáva za 0,07 centov, ale jej obsahová hodnota je až na samom dne a v tomto prípade je aj 7 centov veľa. Je to vhodné jedine tak miesto novín na zakladanie ohňa, keď sa chystáte opekať.

2012  33%Když chlapa honí mlsná aneb Příběhy sexuálních loudilů
2011  100%Chtít = mít
2011  60%Dotyky slov
2012  13%Když bulvár honí mlsná aneb celebrity pod lupou
2012  %Pozitivní síla negouše

Kniha Když bulvár honí mlsná aneb celebrity pod lupou je v