Kdo s koho

Kdo s koho https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111388/bmid_kdo-s-koho-p4S-111388.jpg 3 8 2

Americana série

Sekretářka hlavního inženýra stavební společnosti Lacey Andrewsová dostane nečekanou nabídku od své sestřenice Margo, aby spojila příjemné s užitečným a svou týdenní dovolenou strávila v jejich luxusním domě na pláži. Margo se totiž obává, aby opuštěný dům nevykradli zloději. Hned druhý večer po příjezdu Lacey zažije šok - do domu vnikne neznámý muž. Pokusí se vetřelce zneškodnit, ten se však ubrání a nastane vzájemný výslech.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Tidewater Lover , 1978

Červená33
31.12.2023

Krásná ukázka změn v myšlení a životním stylu - kniha z roku 1978 je vlastně historický dokument. Který současný hrdina by si u snídaně zapálil cigaretu? Kdo si pamatuje volání přes spojovatelku? A některé chování Cola by dnes klidně bylo hodnoceno jako pokus o znásilnění.

mirabl
14.03.2020 3 z 5

V romantickém příběhu, kde se víc zamačkávají ranní budíky, smaží snídaně a usilovně pracuje ... je prostě něco špatně. Sám sobě se divím, že jsem to dokázal dočíst až do povinného happyendu. 50%.

pláže Virginie (USA)

Janet Dailey