Kde farizejové udělali chybu

Kde farizejové udělali chybu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507771/bmid_kde-farizejove-udelali-chybu-63a1f4c7ef3b6.jpg 5 2 2

Farizej. Nikdo nechce být jako farizej. Farizejové jsou přece ti zlí, nafoukaní intelektuálové, kteří se hádali s Ježíšem. My nikdy nechceme být jako oni. My chceme být opravdoví, radikální, misijní, evangelijní, bibličtí, zapálení a milejší Bohu víc než všichni ostatní. Chceme do toho dát všechno. A právě na této cestě nás může naše horlivá víra a zápal přivést na cestu farizejství. Potichu, nenápadně, aniž bychom tušili, co se děje, se stáváme novými farizeji. Cesta farizejů totiž začíná výrokem: „Nejsme, jako oni.“ Jak se tedy vyhnout pýše, elitářství a dalším rizikům příliš horlivé víry?... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Návrat domů

Accidental Pharisees : Avoiding Pride, Exclusivity, and the Other Dangers of Overzealous Faith , 2012

pavel6016
02.04.2023 4 z 5

Hezká a nadějná knížka o tom, jak by měly vypadat církve a životy křesťanů, aby odrážely Boží lásku k člověku.

Připojuji se k hodnocení níže, že jediným nedostatkem jsou chyby v textu (my/mi, s/z, čárky atd.).

kam.o.ska
27.03.2023 5 z 5

Obsah knihy zaujal. Našla jsem tam spoustu nových a zajímavých myšlenek.
Jen mi vadily gramatické chyby, konec černobýlích tvrzení, atd.
Kniha je o tom, že nemáme nikoho soudit, tak třeba jsou chyby součástí zkoušky

Autorovy knížky

Larry Osborne
americká, 1952
2022  90%Kde farizejové udělali chybu

Kniha Kde farizejové udělali chybu je v