Kde bydlí princezny?

Kde bydlí princezny? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493612/bmid_princezna-kde-bydli-princezny-ZEY-493612.jpg 4 5 4

Přijměte pozvání Disney princezen a vstupte do jejich pokojíčků! Ariel, Růženka, Bella, Popelka, Jasmína, Merida, Mulan, Locika a Sněhurka vás zvou do zámků, hradů a paláců, aby vám ukázaly své domovy a v nich honosné sály, útulné komnaty, praktické kuchyně i skrytá sklepení či tajemné půdy. Uvidíte, kdo všechno v zámcích s princeznami žije, a znovu si připomenete jejich nezapomenutelné příběhy. Pojďte dál, kouzelný svět ožívá!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Princesses: The Castle Collection , 2018

simca9342
20.03.2024 5 z 5

Jak vypadá Růženčin zámek , Sněhurčin hrad nebo Jasmínin palác? Postavy z různých pohádek, všechny mají jinak postavené obydlí. Mořská víla Ariela anebo Bella vás prostřednictvím knihy používají na návštěvu. Mimo jiné je v každé Disneyovce popsáno a pojmenováno "zákulisí" jednotlivých příběhů a popis různých místnosti v příbytku.

Knihomolka506
25.01.2024 5 z 5

Princezny poslaly své pozvánky do celého světa. Vy jste také jednu dostali. Sice nedržíte v rukou zlatý kupón a průvodcem není slavný Johny Depp, ale trochu zábavy na vás (s porovnáním s dětmi, kterým se při pohledu na ilustrace jakékoliv princezny rozzáří oči) přeci jen čeká.
Pokoje princezen čekají na otevření...

Knihotyna
10.05.2023 5 z 5

Není mi zrovna 15 a tak můžu s potěšením říct, že jsem jako malá měla doma video a kazety VHS! (pamatujete?) a to, co jsem milovala nejvíce byla Kráska a zvíře z roku 1991 od Disneyho! Bella je má nejoblíbenější princezna a právě při téhle pohádce jsem měla už jako malá pocit, že takovou knihovnu musím mít taky! :)

Kniha nás provede zámky slavných princezen: Ariel, Růženka, Bella, Popelka, Jasmína, Merida, Mulan, Locika, Sněhurka

Musím říct, že zobrazení pohádkových zámků, které znám z knížek či filmů svého dětství bylo úžasné! Jako člověku, co má vystudované umění se mi navíc líbí to, že žádný zámek není stejný! Je tady pohádková renesance či novogotika, ale i středověk či Asie!

Pro ty, co se chtějí vrátit do dětských let nebo prozkoumat jak takové jednotlivé zámky a jejich zákoutí vypadají jako celek :).

Pert
17.09.2022 4 z 5

Mně se kniha líbila, ale mám několik připomínek.
1, Merida tam nemá co dělat, je od Pixaru
2, Proč tam není Pocahontas, film je z roku 1995 a Mulan až 1998
3, Místo Meridy by tam měla být Tiana, která je starší z roku 2009 a je od Disneyho, ne jako Merida

Walt Disney
americká, 1901 - 1966