Každý má své místo: jak překonat negativní následky odmítnutí a nalézt svobodu přijetí https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279271/bmid_kazdy-ma-sve-misto-jak-prekonat-neg-ORd-279271.png 5 2 1

Američtí křesťanští terapeuti (zdravotní sestra a pastor) se věnují manželskému a rodinnému poradenství. Na základě vlastních zkušeností i nových vědeckých poznatků o funkci mozku si kladou za cíl pomoci lidem překonat bolestné zkušenosti z dětství, vysvětlit jak souvisí s dnešními pocity a reakcemi, a ukázat jak tyto zážitky léčit.... celý text

Náboženství Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Maranatha , Advent-Orion

Belonging, overcoming rejection and finding the freedom of acceptance , 1999

buccaneerka
01.08.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Četla jsem už hodně na toto téma, ale manželé Rockeyovi píší z vlastní hluboké zkušenosti. Slouží obětem týrání, zneužívání a odmítnutí, aby každý mohl být svobodný a nebyla jeho přítomnost filtrována přes negativní minulé zkušenosti.
Kniha je vhodná pro oběti zneužívání, ale i pro jejich příbuzné a známé, kteří chtějí pomoci, ale nevědí, jak na to.

Autoři knihy

Nancy Rockey