Předmět doličný

Předmět doličný https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333291/bmid_predmet-dolicny-5fh-333291.jpg 4 141 141

Kay Scarpettová série

Soudní patoložka Kay Scarpettová řeší další mimořádně znepokojivý případ. Ve svém domě byla brutálně zavražděna mladá osamělá spisovatelka Beryl Madisonová. Všechno ukazuje na to, že ji někdo měsíce pronásledoval. V domě oběti byla nalezena podivná vlákna, která soudní laboratoř nedokáže zařadit, navíc se záhadně ztratil rukopis autobiografické knihy, na níž Beryl pracovala a která mohla způsobit mnoha lidem značné problémy. A pak je zavražděn další člověk, jenž hrál důležitou roli v Berylině minulosti. Nebezpečí nakonec čelí opět i sama Kay, poté co jí začne telefonovat neznámý muž a jeho volání jsou plná hrozeb…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Body of Evidence , 1991

bezzink
04.07.2016 3 z 5

Takovy ten pribeh, na ktery si za tyden ani nevzpomenete. Tuctovka mezi detektivkami. Za me jenom 3 hvezdicky.

marek1278
30.05.2016 4 z 5

Perfektní detektivka se vším všudy, Kay mám opravdu rád a už se těším na další díly :)

Iva B.
04.02.2016 4 z 5

Příjemná detektivka, určitě můžu doporučit.

xxkouckaxx
05.07.2014 5 z 5

úžasně čtivé ! na sérii prostě ujíždím !

Francoa
21.11.2013 5 z 5

Tenhle detektivní příběh byl dostatečně napínavý,naopak vtipně napsáno v první osobě,dobré vyvrcholení,úplně vhodné pro zfilmování.Četlo se výborně,stojí za přečtení.

modranka
30.09.2013 3 z 5

Pre detektívny príbeh mi nesadol štýl písania v 1. osobe.

Sharah
24.02.2013 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha. Doporučuji :-)))

Ki-tt-y
18.11.2012 5 z 5

Výborná kniha, napínavý příběh. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji!