Dotek vetřelce

Dotek vetřelce https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331505/bmid_dotek-vetrelce-5aN-331505.jpg 3 60 28

Katherine "Kitty" Katt série

1. díl

Katherine „Kitty“ Kattová je zrovna na cestě do práce a to poslední, co čeká, je až příliš blízké setkání s mimozemšťanem. Přesněji s rozčileným chlapem, který se jí přímo před očima promění v okřídlené monstrum jako z béčkového hororu a začne likvidovat všechny v okolí. Ze zpětného pohledu by asi bylo lepší vzít nohy na ramena. Místo toho se Kitty, obchodní manažerka ozbrojená jen kabelkou a opravdu kvalitním plnicím perem, rozhodne agresivního emzáka zastavit. Do toho se uprostřed řevu a všeobecného chaosu najednou objeví hezoun v obleku od Armaniho, představí se jako Jeff Martini z blíže neurčené (a podle všeho tajné) agentury a trvá na tom, že si Kitty musí promluvit s jeho šéfem. Aniž to Kitty tuší, právě začíná její život mezi mimozemšťany – kteří jsou ale zatraceně sexy…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Fantom Print

Touched by an Alien , 2010

denydean
15.06.2017 5 z 5

Originální a vtipná. Kitty jsem si zamilovala od první kapitoly. Těším se na druhý díl.

BookEater
11.05.2017 5 z 5

Prima oddechovka, občas pasáže náročnější na sledování (nuceně jsem odháněla děti), celkově 90% a rozhodně si najdu pokračování, které bohužel v ČR nevydají.

adela3429
28.04.2017 3 z 5

Četlo se to dobře, ale hlavní hrdinka na mě byla až moc velký všeználek. To jako opravdu nikdo za těch několik desetiletí nepřišel na to, jak ty mrchy zabíjet, a ona to vymyslí během pár minut v terénu? A rovnou hned několik způsobů? To mi přišlo poněkud úsměvné. Ale jinak fajn počtení, určitě dám šanci i dalším dílům.
Jenom ty chyby, ach, ty chyby! Prošla kniha vůbec korekturou? Protože se mi zdálo, že je něco špatně snad na každé druhé stránce, obzvlášť ke konci... :/

andrea4315
18.04.2017 4 z 5

Prvních pár kapitolek jsem byla nadšená, bavilo mě doslova od první věty. Ale postupně té přímé řeči bylo na mě už moc, začlo to být skoro únavné než zábavné, přes neustálé slovní přestřelky se to ne a ne dějově posunout. Ale v závěru se konečně dostali k pořádné akci, tak si to zas hodnocení vylepšilo.

soulstorm
17.04.2017

román se mi líbí ,čte se to dobře ,co se mi nelíbí ,že si to člověk koupí a potom v tom nachází plno zkomolených slov a jak už zmínil Milan1315 taky renoncy s překladem

ciaram
16.04.2017 3 z 5

No, nedá mi to, a musím se poklonit milanovi1315, že knihu ohodnotí podle třetího souvětí, pak si dá knihu do přečtených a ještě příběhu, který vlastně nečetl, dá odpad - co na to říct...

Tak série má k letošnímu roku 16 dílů :) (doufejme, že se s vydáváním dostane nakladatelství aspoň do půlky). Je to zábavná, čtivá, akční, docela i vtipná oddechovka.
Hlavní hrdinka se nebere vážně, chrlí ironické poznámky jednu za druhou a s nikým si nebere servítky. Oceňuju, že všechny postavy mají rozdílné, přesto sympatické charaktery (u mě vede Kittyina rodinka od rodičů po mazlíky). Na chvíli mě zamrzel obligátní trojúhelník, který se naštěstí vyřešil. Ke konci jsem se trošku prala s tím, že mimozemšťani 50 let bojují se superbytostmi a Kitty to vyřeší za týden - na druhou stranu - říká se, že v jednoduchosti je krása (a vtip :o) a mimozemšťani holt myslí jinak.
Takže za sebe (i přes výhrady) říkám ano dalším dílům - jsem zvědavá na další střípky z mimozemského života.

Zusaninka
10.04.2017 5 z 5

Skvelá uletená sci-fi. Kopu sexi mimozemštanov v oblekoch od Armaniho, hlavna hrdinka odvážna ženská s neskutočným sarkazmom, pri čítaní som sa ani chvíľku nenudila, je tam samá akcia s erotickým podtonom, určite odporúčam :)

milan1315
06.04.2017 odpad!

Četl jsem jen první odstavec a stačí. Tak strašný překlad neskousnu. „Civil“ znamená v angličtině především „občanský“, pak teprve „civilní“. A když čtu, že šla splnit „civilní povinnost“ (nikoli občanskou), je mi jasné, že tohle číst nebudu. To fakt ve Fantomu nemáte překladatele, který umí anglicky a nezadává jen text do google překladače? I když - ten by to zvládl lépe. P. Kubašková by tam nacpala možná i civilní válku. :-/

pro ženy erotika

Autorovy knížky