Kategorie: Stvůry 2

Kategorie: Stvůry 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61928/kategorie-stvury-61928.jpg 4 45 4

Kategorie: Stvůry série

Asagi, ředitel agentury pro výzkum nadpřirozených jevů, je skvělým detektivem a jeho speciální schopnosti z něj činí hrozivého protivníka. Je ale otázka, zda si tentokrát neukousl příliš velké sousto… Ve druhém svazku mangy se Asagi a jeho spolupracovníci střetávají s dalšími stvůrami, a tentokrát musí napnout veškeré síly. ... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Category: Freaks 2 , 2009

Negan
19.04.2021 2 z 5

"Kvalita" této série se postupně zhoršuje. Kromě dalších zbytečných aktů je tu příběh, který je na pokračování, takže konečně nějaký děj, ale to je vlastně všechno. V knize je pár nových postav, všechny totálně zbytečné a nezajímavé. Schopnost vyprávění autorky je až k obdivu špatná. Vypnul jsem u toho a dokázal jsem to strpět, ale to je tak vše. Vydání zase pochválím, ale jinak horší než minulý díl.
Celkové hodnocení: 4/10

Seteh
10.07.2018 3 z 5

Pro mě čtivá a oddychová záležitost, i když hlubší stopu ve mně nezanechá. Líbilo se mi, že na sebe jednotlivé akty navazují, což v prvním díle nebylo. Jen se mi při čtení občas stalo, že jsem se ztratila, plus se v dění dvakrát objevila postava, která tam celou dobu nevystupovala a nebylo nikde vysvětleno, kde se vzala a co je zač. Pochybuji, že bych to přehlédla, jsem poměrně dost pozorný čtenář.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

další hezké pokračování Kategorie: Stvůry 2, dobré kresby, je stejně dobrý jako 1. díl :)

Hanyuu-hime
19.10.2011 3 z 5

Manga má povedenou kresbu a místy i pobaví... Pěkné pokračování, je to přesně to, co jsem od toho očekávala.

manga

2009  76%Kategorie: Stvůry 1