Kaštánek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.4169
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Kniha Zlín
Orig. název:

Kastanjemanden

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Kaštánek

Přidat komentář
Lucajda111
15. července

Super kniha

plamínek21
15. července

Inteligentní, rafinovaná detektivka, která rychle vtáhne do děje. Poctivá kompozice, dva solitéři coby vyšetřovatelé, které jsem si oblíbila. Co dodat ? Snad jen doporučit k přečtení.

Disease
15. července

Vcelku solidně napsaná krimi s lehce načrtnutými postavami, které jsou ale přesto sympatické, takže moc nevadí ani, že se opět vaří z "osvědčených skandinávských ingrediencí".

anndy
14. července

Po dlouhé době luxusní, drsný thriller, který mě držel u knihy od samého počátku v napětí! Za mě super!

Pan_Skala
12. července

Tohle bylo nejspíše moje první setkání se severskou krimi a musím říct, že nejspíše ne poslední. Ze začátku to šlo trošku ztuha, ale pak se to rozjelo tak, že jsem párkrát málem přejel cílovou stanici, když jsem ji četl ve vlaku. Dokázalo to dokonale pohltit, že v tu chvíli neexistovalo nic jiného. Hlavní padouch mě trošku překvapil přeci jenom jsem čekal někoho jiného. A čtyři hvězdy dávám kvůli tomu startu a i trošku kvůli tomu konci.

Steiniglovka
10. července

Do první třetiny jsem se musela nutit a i přes slabší začátek jsem ji na základě zdejších komentářů neodložila. A udělala jsem dobře :) určitě stojí za přečtení. I když jsou některé části zmatečné a uspěchané a závěr zbytečně urychlený,jsem spokojená. Bylo to příjemné čtení...

Zdenas5
09. července

Souhlasím s PetrouN17. Kniha se četla celkem dobře, ale že bych se od ní nemohla odtrhnout se nedá se nedá říct. Měla jsem pocit, jakobych už něco takového četla.

PetraN17
04. července

Tady nejspíš půjdu proti proudu, ale z knihy jsem i přes veškerou reklamu a veskrze pozitivní komentáře nadšená nebyla.