Kašlu na muže!

Kašlu na muže! https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384983/bmid_kaslu-na-muze-BSu-384983.jpg 2 20 8

Znáte to, dvacítka daleko a třicítka stále blíž, spolužáci z vysoké budují kariéry, kamarádky si pořizují děti, a některé i manžely, a všechny drbny z okolí se vyptávají, kdy bude svatba. Jenže Katka ukončila vážný vztah, odstěhovala se od přítele a intenzivně a neúspěšně se věnuje hledání práce. Už je z ní pomalu expertka na přijímací řízení, dotazníky i psychologické testy a zkušená vymetačka pohovorů. Dokonce se stane exponátem na veletrhu lidských zdrojů. Kamarádky se pomalu začínají rozvádět, a ona stále nenachází toho pravého, i když by ji rozhodně nikdo nemohl obvinit, že se nesnaží a nehledá… Při hledání toho pravého člověk uslyší věci! „Nemáš hlad? Vezmi si sendvič. Dělala ho manželka.“ „Já se bojím, že je ze mě pedofil. Ale nikomu to neříkej. Teď mi to došlo.“ „Byl to jen vtip, nikdy jsem tě nemiloval. Zítra ráno se stěhuju pryč.“ „Katko, jsi hezká a chytrá. Někoho si najdeš. Nemohla bys mi tu nechat ten tvůj úžasný zadek?“... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Motto

Állítsátok meg Terézanyut! , 2002

LittleRebelle6
29.07.2022 5 z 5

Slibovali madarskou Bridget a to bylo splnēné už po 10 stránkach. Byla bomba tohle číst.Tleskám autorce protože dobře udēlat parodii na parodii je obrovské umēní. Tenhle "deník mađarské Bridget Jones" je prostē super zážitek. A opravdu dostanete co je vám slíbeno. Sice jsem se smala jen v duchu ale i tak smála. Dokonalá obálka, malý počet lidí co to četlo a ten název. To je nēco co mē vždy dorazí. A doufám že autorka nēco dalšího napsala a pokud jo tak že to přeloží.

IreneP
27.05.2020

Nelze přečíst. Totální hrůza. Opravdu opravdu opravdu špatné. Neotvírat, zbytečně ztratíme několik sekund/minut života.

Irsaf
12.04.2020 1 z 5

Tohle se vážně nepovedlo...
Humor jsem tam skoro nenašla a Katka i s celou knihou mě nebavila...

bidesh
07.04.2020 1 z 5

Dočetla jsem to, ale popravdě nejzajímavější mi přišla pasáž s živou kulturou v ledničce, což asi poselstvím autorky být nemělo. Je to jedna z knih, ke kterým se opravdu nikdy vracet nehodlám.

yonda
27.08.2019 2 z 5

Poprvé jsem četla maďarskou autorku.Příjemné překvapení,typická oddechovka a i vcelku vtipná.

Paja11.11
24.03.2019 odpad!

Kniha se mi vůbec nelíbila. Nedočetla jsem ji. Hlavní hrdinka mi nesedla a styl psaní autorky taky ne. Čekala jsem od knihy něco jiného.

KristýnaMy
02.02.2019 2 z 5

Od této knížky jsem čekala více.

ivousekk
02.11.2018 3 z 5

Podle anotace jsem čekala příběh a on to byl spíš soubor postřehů a různých zážitků. Ze začátku jsem byla docela rozčarovaná, hlavně z postů, které byly plné pocitů a různých myšlenkových pochodů. To mě prostě nebaví. Mám ráda příběhy, děj, přímou řeč... Myšlenky bez děje mě strašně nebaví. Naštěstí jich nebylo moc a zbytek byl "záznam" někdy i vtipných epizod. Za mne 3,5*

humor pro ženy romantika

Autorovy knížky