Karty Osudu

Karty Osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36498/karty-osudu-36498.jpg 3 18 18

Caroline je dcerou rozvedených rodičů.V raném dětství žije nějakou dobu s otcem v New Yorku a její nejdražší přítekyní se stane černošská chůva.V deseti letech se vrací na nějaký čas k matce do Los Angeles.Díky ní se stává hvězdou televizních reklam.Caroline prožívá dívčí lásky,později se jen težce vyrovnává se smrtí svého malého bratra a rozpadem manželství.Když tragicky zahyne její milenec,s nímž čeká dítě,přestává Caroline věřit,že se karta osudu někdy obrátí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Reflection , 2003

Dádulka67
31.01.2022 odpad!

Velice zvláštně psaná kniha. Absolutně mě nezaujala, nelíbila se mi.

bbara155
28.06.2013 4 z 5

Hezký oddychový román se zajímavým nápadem, zpracovat osud hlavní hrdinky alternativně ve dvou verzích. Kniha mě bavila a můžu ji doporučit.

kika 13
06.11.2012 3 z 5

Z velkého životního štěstí se díky osudu dostává do smutných událostí,které ovlivní její život.Fajn čtení.

Lidka
10.07.2012 2 z 5

Souhlasím s Danafantom , že přebal knihy je o jiné knize:-), ale to se stává dost často. Jinak ale mne to nezaujalo a přišlo mi to děsně plýtké a vlasně mi to nic nedalo, což mne vždycky po přečtení knížky mrzí nejvíc.

Danafantom
20.03.2011 5 z 5

Ten, kdo napsal na záložku knihy její obsah, jí nejspíš nečetl. Kniha je psána na sřídačku, jsou tu vlastně dvě varianty jednoho osudu, který se vyvíjí podle toho, zda hlavní hrdinka zůstane po rozvodu rodičů s matkou nebo s otcem. Mně to připadalo zajímavé.

Mary Sheldon
americká