Karolína - Každý den je svátek

Karolína - Každý den je svátek https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386890/bmid_karolina-kazdy-den-je-svatek-Kob-386890.jpg 4 7 5

Gastronomická novinářka a televizní kuchařka Karolína Kamberská je přesvědčená, že každý den může být malou slavností, pokud chceme... Po předchozích bestsellerech Karolína, domácí kuchařka (2014), Štěstí z kuchyně (2015) a Jídlo jako vášeň (2016) se Karolína rozhodla shromáždit recepty, které může každý využít při domácích oslavách, ale i naopak – dodat díky nim slavnostní lesk i běžnému dni, protože Každý den je svátek. “Já myslím, že je vždycky co slavit,” dodává Karolína. “Třeba jen to, že jsme ještě naživu, žijeme v příjemné a bezpečné zemi, máme střechu nad hlavou, dobré jídlo na plotně a někoho, s kým se o něj rádi podělíme. I to je velký luxus, a snažím se za něj být vděčná i ve dnech, kdy mi jinak všechno padá na hlavu.” Vánoce a Nový rok, dětské i dámské mejdany, romantické večeře i slavnosti pod širým nebem – ale také obyčejný den, kterému chcete dodat třpyt. To jsou příležitosti, při kterých se vám bude hodit tato kniha. Pečlivě napsané Karolíniny recepty jsou jednoduše zvládnutelné i pro nezkušené nebo unavené kuchaře a kuchařky. Zkuste to. Udělejte z každého dne malý svátek. A z velkých svátků udělejte nezapomenutelné slavnosti...... celý text

Nymfadora.T.
05.11.2021 4 z 5

Pěkné provedení, zajímavé recepty , pár jich stojí za vyzkoušení.

yonda
01.11.2021 3 z 5

Na můj vkus dost masa, ale něco určitě vyzkouším.

lenkaabooks
25.07.2019 4 z 5

S chutí si prohlížím kuchařky, i když jen málokdy podle nich vařím, paní Karolíně bych ráda dělala ochutnavače :-)

alnahu
13.02.2019 5 z 5

Karolíniny kuchařky a její recepty mám ráda, jsou použitelné i pro nezkušené kuchařinky ale i já již zkušená kuchařka se ráda něčemu novému naučím a s Karolínu nahlédnu do moderního vaření. Její televizní seriál o vaření jsem také sledovala a moc se mi líbil.

BuchtaMaková
18.01.2019 5 z 5

Výborně sestavené recepty. Každý si přijde na své, zastoupeny jsou jak klasické pokrmy tak i inspirativní nezvyklé variace. Krásné fotky a dobře popsané recepty. Ingredience i postupy sedí, není třeba improvizace jako u jiných kuchařek.

2014  72%Karolína - Domácí kuchařka
2016  89%Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň