Karmaenergetičtí upíři-Kde je potkáváme,co nám způsobují a jak se jim bránit

Karmaenergetičtí upíři-Kde je potkáváme,co nám způsobují a jak se jim bránit https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80152/bmid_karmaenergeticti-upiri-kde-je-potka-054-80152.jpg 2 5 2

Jedinečná kniha slavného ruského léčitele vysvětluje, proč jsme často unaveni bez zjevných příčin nebo proč se v přítomnosti některého člověka necítíme dobře. Energetické upíry potkáváme všude, aniž bychom si to uvědomovali. Strkají do nás v dopravních prostředcích, bezostyšně se derou do našeho soukromí, nárokují si náš čas, naši lásku, naši energii. Publikace popisuje problematiku zcela seriózně a vysvětlí nám kdo a proč nás vysává, zda o tom sám ví, kde takové energetické upíry potkáváme, jak to souvisí s naší karmou a co dělat, když máme podobného upíra ve svém okolí - a to ať již mezi kolegy, či mezi svými blízkými. Nyní budete moci upíry snadno odhalit a naučit se v jejich blízkosti žít. Dejte autorovi možnost pomoci vám změnit se, lépe pochopit sama sebe, svět, bytí. Dejte autorovi šanci učinit vás zdravými a šťastnými.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Grada

Кармаэнергетические вампиры [Karmaenergetičeskije vampiry] , 1997

Jelitovna
01.09.2019 1 z 5

Ke zhodnocení knihy si z ní vypůjčím dvě slova - zbytečný slinty.

abstri
23.07.2017 2 z 5

Drobet zajímavého se člověk z této knihy dozví, ale pro člověka, který již o podobném tématu něco okrajově ví kniha moc přínosná není. Je plná zbytečné omáčky, kterou jsem vzala letem světem, protože mě otravovalo číst zbytečnosti, které nejdou přímo k věci. Kniha by se dala shrnout pouze do několika stran a vůbec by jí to neuškodilo, ba naopak.

20.-21. století sebepoznání, sebepoznávání manipulace (psychologie)

Igor Saveljev
ruská, 1937
2011  40%Karmaenergetičtí upíři-Kde je potkáváme,co nám způsobují a jak se jim bránit
2010  68%Vražda velkého vůdce
2014  100%Velká kniha léčitelství