Karma: Co je, co není a proč na ní záleží

Karma: Co je, co není a proč na ní záleží https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310111/mid_karma-co-je-co-neni-a-proc-na-ni-za-iff-310111.jpg 4 7 3

S předmluvou Jeho Svatosti 17. karmapy Přední tibetský mistr Traleg Kjabgon v této knize srozumitelně vysvětluje, co přesně karma je, co není, a proč na tom záleží. Toto východní učení vychází z předpokladu, že naše myšlenky a činy určují naši budoucnost, a proto jsme my sami z velké části zodpovědní za kvalitu našeho života. Pochopíme-li karmu, podaří se nám odhalit podstatu utrpení, a také s ním skoncovat. A právě to je podle mistra Kjabgona klíčovou součástí buddhistické praxe i základem morálního života.... celý text

petrucha86
05.05.2020 4 z 5

Srozumitelně a čtivě nastíněno, jak že ta karma vlastně funguje. Doporučuji každému, kterého toto téma zajímá, ale zatím se s ním neseznámil blíže.

Pán rostlin
17.03.2019 5 z 5

Excelentní úvod do teorie karmy.

Tyrael
04.07.2017 5 z 5

Skvělá srozumitelně kniha o fungování Karmy a jejím principu. Doporučuji všem, které podobná tématika zajímá. Především kapitola: "Teorie Karmy jako možný základ etiky" je bravůrní.

Podstata hledání sama sebe není v tom: 'Kdo jsem', ale kým ses stávám'.

tibetská literatura

Autorovy knížky

Traleg Kjabgon
tibetská, 1955 - 2012
2016  83%Karma: Co je, co není a proč na ní záleží

Kniha Karma: Co je, co není a proč na ní záleží je v