Karkulka v maskáčích

Karkulka v maskáčích https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383673/bmid_karkulka-v-maskacich-smI-383673.JPG 4 25 5

a304
27.03.2023 5 z 5

Tak se nám zase ochladilo, začíná se rozednívat. Ve vzduchu je slyšet, jak cvrlikají ranní hybatele letního času /v EU již zrušen/. Je třeba se postarat o dobrou náladu kolem sebe a tak :
Citace: "Babi, vykládej mi nějakou pohádku." "Ale já neznám žádné pohádky. Jen opravdové příběhy. Ale to by se ti Karkulko, nelíbilo!" "Schválně, babi. Povídej!" "No, když jinak nedáš, tak poslouchej! Tenhle příběh se stal v Irsku, což je ostrov hned vedle Anglie, jak jsi tam onehdy byla na koštěti. Žil tam jeden námořník..."
No a kdo chce vědět, co bude dál, tak už sám si najde a bude vědět.
Doporučuji.

dpxcz
24.12.2022 4 z 5

Šesťák začal číst do školy tuhle knihu jako jednu z možností z povinné četby v kategorii pohádky. Tak jsem to lousknul taky, abych mu mohl pak pomoct s přípravou referátu.

Kniha obsahuje 25 samostatných příběhů spojených pouze postavou Karkulky. Příběhy jsou docela vtipné a lehce čitelné.

Tyyynab
06.04.2018 odpad!

Obrovské zklamání - kvůli názvu, který mě ohromil a který mnoho sliboval, ale bohužel sliby nesplnil. Snaha o moderní pohádku dopadla strašně - žádné zápletky, prostě jen popisy toho, jak se Karkulka s někým potkala. NUDA. Je to přeplácané, mnoho skvělých nápadů je zde nerozvinuto a výsledek je splácanina bez nějaké větší myšlenky...

Leonor
07.03.2017 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem milovala jako dítě. Mohla jsem jí číst pořád dokola.

Verousek
03.06.2012 5 z 5

Tahle knížka se mi velice líbila, když jsem byla malá. Byla to pohádka, ale přitom úplně jiná než ostatní a asi tím mě dostala. Tuhle knihu jsme četla několikrát :)