Kapři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Průvodce moderního kapraře. Ke svým osudovým rybám se autor, jeden z nejznámějších německých kaprařů, propracoval přes plavanou, a možná i proto vidí problematiku lovu velkých kaprů trochu jinýma očima. V první části knihy se dozvíte něco z biologie, jak a čím se pro lov kaprů ideálně vybavit, co a jakým způsobem na jednotlivé typy montáží nastražit. S potápěčskou výbavou nahlédnete i pod vodu a též se velmi podrobně dočtete o jednotlivých metodách lovu kaprů. V závěrečné pasáži pak bude řeč o zdolávání, vlivu počasí, metodě „chyť a pusť“ a fotografování úlovků. Kniha je plná skvělých barevných fotografií. Co ji ale výrazně odlišuje od jiných děl podobného zaměření, je pokora a firemní nadstranickost, které této publikaci propůjčují přirozenou důvěryhodnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100689/kapri-pruvodce-moderniho-kaprare-100689.jpg 42
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Fraus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Kapři

Přidat komentář
Jirgen
03.04.2016

Už je to dost zastaralé,ale nějaké základní informace tu najdete, Každopádně jestli hledáte knihu s touto tématikou tak mohu jen a jen doporučit : Kapří tajemství a Lov kaprů na českých vodách.

puplik
28.08.2013

Výborná publikace pro všechny začínající i pokročilé kapraře. Vše co potřebujete vědět o lovu této krásné ryby naleznete právě zde.


Doporučujeme

Walden aneb Život v lesích
Walden aneb Život v lesích
Příběh lvice Elsy
Příběh lvice Elsy
Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe
Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe
Tajný život stromů - Výpravná verze
Tajný život stromů - Výpravná verze

Štítky

kapři

Autor a jeho další knihy

Podobné knihy

Kniha Kapři je v

Přečtených2x
Knihotéce1x