Kapitán: Zbierka výrokov

Kapitán: Zbierka výrokov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398036/bmid_kapitan-zbierka-vyrokov-17O-398036.jpg 3 8 4

KAPITÁN sa skladá zo 4 častí: V prvej časti sú zhromaždené výroky, ktoré zachytávajú neoblomný charakter Kapitána. Integrita je jeho základným kameňom, a preto, keď niečo hovorí, tak to aj dodrží. V druhej kapitole sú výroky, ktoré by sa dali charakterizovať ako predvádzanie sily, a to rovno v dvoch rovinách. Jednou rovinou je sila Kapitána ako mesiášskej osoby, na ktorú sme na Slovensku tak dlho čakali. Druhou rovinou je sila myšlienok. Keby sa množstvo múdrostí, ukrytej vo všetkých Kapitánových výrokoch, dalo merať na litre, určite by to bohato stačilo na uhasenie dvoch horiacich vlakových súprav. V tretej kapitole si treba dávať pozor na písmenká. Odzneli totiž presne tak, ako sú prepísané, a teda nejde o preklepy. Koniec koncou, pomocou QR kódov si to môžete jednoducho odkontrolovať. Posledná kapitola je charakteristická tým, že zoskupuje výroky, pri ktorých čitateľ len veľmi ťažko nájde pôvodnú Kapitánovu myšlienku.... celý text

Arcticus
22.10.2019 1 z 5

Myslím, že kto chce si výroky tohto "velikána" vie dohľadať kedykoľvek na internete a nebolo potrebné vydávať knižku. No dávam aspoň jednu hviezdičku za snahu.

Miro.slav
29.07.2019 odpad!

Škoda papiera! Ľutujem všetky stromy, ktoré museli padnúť, aby niečo takéto vôbec vzniklo. Dakedy boli knihy vzácne, teraz sa tlačí samý brak. Toto je totálny odpad, či už ide o zostavovateľa alebo hlavného aktéra.

Igor1311
10.04.2019 1 z 5

asi mi ušiel zmysel a podstata tejto "knihy" ... to, že sa niekto pri rozprávaní mýli a médiá z toho robia show, no bože, každý sa sem tam preriekne, ale však sto ľudí sto chutí

LadyLane
05.03.2019 4 z 5

Nápad za milión.
K piatej hviezdičke mi občas chýbajú širšie kontexty určitých výrokov.
Ale keď otvorím knihu takmer na hociakej strane, je mi do smiechu. A potom do plaču.

výroky

Autoři knihy