Záhadný šepot

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivní román Záhadný šepot je druhou knihou autorky. Jako herečka pracovala s mnoha divadelními texty i filmovými scénáři. Nejen kvůli své profesi, ale i soukromě se vždy zajímala o charaktery lidí a jejich osudy. Dílo Záhadný šepot není jen prvoplánovou detektivkou. Na pozadí obyvatel jednoho pražského bytového domu jsou vykresleny různé charaktery lidí a jejich život. Jedná se o poutavé dílo, které v sobě nese jak napínavé čtení detektivního příběhu, tak humor. Jsou zde výborně vykresleny i citové vazby mezi lidmi. Hlavní postavou je mladý lékař Adam Skála, který se dostane mezi prvními obyvateli domu na místo vraždy. Detektiv kapitán František Váchal má těžký úkol vyřešit zločin. Ale stopy chybí. Přes mrazivé dění v domě vzniká vztah mezi mladým doktorem a jeho sousedkou, atraktivní a sympatickou cukrářkou Martou Malířovou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241949/big_zahadny-sepot-241949.jpg 2.911
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Záhadný šepot

knihovniceS
15.09.2017

Přečetla jsem Záhadný šepot, není to špatná kniha, ale chybělo mi napětí. Měla jsem chvílemi pocit, že čtu červenou knihovnu s tím, že se tam vraždí (na můj vkus až moc), proto dávám jen 3 *.

Jia
31.05.2016

Byl to špatný nápad přečíst si po skvělých knížkách Cartera, Rosenfeldta, Gerritsen, Deavera a dalších, něco takového.
Byla jsem totiž zvědavá na novou českou detektivku a zároveň jsem měla náladu na něco nenáročného, letního, oddechového.... a toto bylo nenáročné opravdu velmi ;-)
Jednu hvězdu dávám za velkou snahu paní herečky a "spisovatelky" Militké pobavit čtenáře (což zdůrazňuje v závěru) a druhou za ještě větší odvahu pokusit se stvořit kvalitní detektivní příběh.
Na druhou stranu věřím, že i tato knížka si své příznivce určitě najde.