Kapesní Základní Tarot

Kapesní Základní Tarot https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416059/bmid_kapesni-zakladni-tarot-YBK-416059.jpg 4 12 2

V tomto praktickém kapesním kompletu se vám do rukou dostává vše, co potřebujete, abyste mohli začít vykládat tarotové karty sobě i ostatním. Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě navíc exoterický a esoterický význam karet.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

Pocket Guide to the Tarot , 1996

RenataP
11.04.2020

Karty v malém vydání jsou roztomilé, překvapující do ruky. S každou další prací s nimi jsem si na ten malý formát zvykala stále více a ty větší již téměř nepoužívám. Rozhodně hezký nápad s malým formátem a touto tarotovou klasikou. Knížečka je přiložena, pro základní orientaci stačí, jinak doporučuji praxi, praxi, praxi a spoustu jiných informačních zdrojů.

Sklenička
08.08.2014 2 z 5

Kniha, která se vydává za dosud nejsrozumitelnější výklad Raider-Waiteho tarotu, s čímž rozhodně nemohu souhlasit. Text u výkladů jednotlivých karet je příliš abstraktní. Začátečníkům tuto knihu nemohu doporučit. Pozitivem je výklad jednotlivých symbolů.

tarot vykládací karty základy

2001  77%Základní tarot