Kamilka má velké starosti

Kamilka má velké starosti https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140139/kamilka-ma-velke-sta.jpg 4 24 2

Mělo by vyjít 23.11.2012. Kamilka má velké starosti je další poučná kniha ze série o malé roztomilé holčičce v předškolním věku. V knize jsou čtyři příběhy zabývající se běžnými situacemi v dětském životě, které však mohou být pro dítě stresující. Příběhy jdou ruku v ruce s krásnými ilustracemi. Kamilka se nechce mýt, v tomto vyprávění si Kamilka myslí, že se děda srazil, protože se myl. V příběhu Kamilka jde k lékaři se Kamilka bojí pana doktora, ale maminka jí pomůže překonat strach a Kamilka zjistí, že ta děsivá injekce skoro nebolela. Třetí příběh Kamilka se počurala vypráví o tom, jak se Kamilka počurala a bála se, že jí maminka kvůli tomu začne znovu dávat plínky. A tak se raději schovala. Všichni ji hledali, dostala moc vynadáno za to, že se schovala, ale maminka ji uklidnila a ujistila ji, že nedostane ani dudlík ani plínku. Poslední z příběhu je Kamilce se zdál zlý sen, kde maminka Kamilce vysvětlí, že když se jí zdál ošklivý sen, neznamená to, že se to stalo ve skutečnosti.... celý text

Zlatinka.Emilly
14.11.2020 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Knížka pojednává o malé holčičce Kamilce, která prožívá běžné starosti svých vrstevníků. Čtení je milé, není toho hodně a doprovodné obrázky potěší. Knihu přečteme za čtvrt hodinky, takže super místo večerníčka.

EvikU.
19.10.2020 5 z 5

Kamilka a její příběhy nás provází každý den. Knihu, kterou si o ní půjčíme, tak si mi sedne dcera na klín, otevřeme knihu a dokud nečteme poslední písmenko, tak od ní nejdeme. Potom přijde domů tatínek a kniha jede nanovo. Její příběhy znám nazpaměť. Je v nich totiž krásně vysvětlené zrovna ty "největší" aktualní problémy, které prožívají děti 2 + nádhernou formou. Doporučuji.

2012  90%Kamilka a zvířátka
2012  86%Kamilka a její rodina
2012  87%Kamilka a její kamarádi
2012  85%Kamilka má velké starosti
2012  90%Kamilka a medvídek Míša

Kniha Kamilka má velké starosti je v