Kam značky nevedou

Kam značky nevedou https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74062/kam-znacky-nevedou-74062.jpg 4 10 5

Kam značky nevedou série

...a další náměty k výletům Kniha nabízí na devadesát tipů k výletům do pozoruhodných míst v Čechách, které leží mimo turisticky značené cesty (a navíc třicet dalších, sice značených, ale většinou opomíjených).

kuky921
27.10.2023 3 z 5

Pěkný turistický průvodce z roku 2004. Vybráno pár oblastí v Čechách a poté v každém cca 10 možných cílů. Šetřilo se na mapách a odkazech.

ondras666
17.06.2023 3 z 5

Zapůjčena k inspiraci k výletům na málo známá místa. Ale bohužel již ne zcela neznámá. V době internetu, cestovatelských skupin a propagaci krajem, postrádá název smysl. Navíc za mě psaná dost nešťastným stylem. Ale věřím, že si čtenáře ještě najde.

frantisek0724
14.02.2021 2 z 5

Asi jsem čekal něco jiného. Knihu jsem kupoval v očekávání, že v ní najdu případné typy na výlety do málo známých míst, bez přítomnosti rozličných davů turistů.

Jenže.. Kniha vyšla před sedmnácti lety, což dnes, v době rozličných aplikací a map v mobilních zařízeních, poněkud ruší název knihy.

V knize jsem nenašel nic převratného. Je psána na dnešní dobu poněkud nudně. Možná v době svého vydání mohla být občasným rádcem, do jakých míst se vydat. Dnes tuto knihu překonává spousta již zmíněných aplikací, webových stránek, atd.

nefernefer
27.10.2020 4 z 5

Tuto sérii (má ještě další dva díly) beru do ruky vždy, když se chci podívat na nějaké nepříliš známé místo. Je plná opravdových zajímavostí, které však nejsou turisticky provařené, takže se vyhnete davům. Je psána trochu strohou formou turistického průvodce, což mi nevadí. Ale co mi vadí (za to hvězda dolů), je absence mapy na začátku knihy, na které by byly vyznačeny všechny tipy, o kterých se zde píše. Ale jinak všem výletníkům doporučuji jako studnici zajímavých tipů, o kterých se moc neví.

Bránolog
06.02.2012 3 z 5

Tipy na výlet. Inspirativní, ale nijak zvlášť poutavě napsané.

Ivana Mudrová
česká, 1960