Kaktusy & sukulenty - sprievodca od A po Z

Kaktusy & sukulenty - sprievodca od A po Z https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117927/bmid_kaktusy-a-sukulenty-sprievodca-od-a-Sog-117927.jpg 4 16 4

Potřebné informace v kostce. Krok za krokem podle rad odborníků za přijatelnou cenu. 101 základních a srozumitelných informací o kaktusech a sukulentech. Okamžité odpovědi na všechny otázky – doplněno barevnými fotografiemi.

Literatura naučná Dům a byt Zahrada
Vydáno: , SVAN

The complete book of cacti & succulents , 1993

Usire
03.05.2021 4 z 5

Fotografie jsou krásné, bohužel textu moc není, což je škoda. Člověk by u takové publikace uvítal i více odbornější pojetí. Zřejmě to směřuje na úplné laiky a začátečníky.

Zídý
05.09.2020 5 z 5

Knihu jsem si koupila v antikvariátu a mám z ní velikou radost. Vše je hezky popsané a doplněné fotografiemi. Pro zkušené kaktusáře to asi nebude vhodná kniha ale pro někoho kdo s nimi začíná to může být kniha ze které se dozví spoustu nových informací.

Predator3313
12.05.2018 4 z 5

Velmi jednoduchá kniha, ideální třeba pro děti. Hodně obrázků, text je zhuštěný opravdu jen vždy do pár vět.
Já ji dostal jako malý, a byl jsem nadšen.
Pro náročnější pěstitele zbytečné, ale to se dá asi odhadnout už podle názvu, že je kniha určena začátečníkům, kteří moc nevědí o co jde.

Terva
02.06.2015 2 z 5

Ne a ne a ne. Jen krásné fotografie, ale okolí je jen velmi stručné a obyčejný laik dokáže vydedukovat více.