Kafe a chlup

Kafe a chlup https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519252/bmid_kafe-a-chlup-64ad109dc56ac.jpg 4 35 11

S kočkou, nebo bez? Jsou lidé a jsou kočky. A jsou místa, kde spolu tyhle dva diametrálně odlišné živočišné druhy koexistují. Třeba v Dádině malé kočičí kavárně, kde se potkávají tlapky s nohama, předení s příběhy a chlupy s alergií. Ale možná že nakonec nejsou zas tak moc odlišné. A možná – spíš krajně nepravděpodobně – se v téhle malé kavárničce zrodí nová, neočekávaná pouta.... celý text

aNGie5
21.03.2024 5 z 5

iceVS řekla o této knize vše, souhlasím s každým slovem. M.Šalé mě ohromila. Také se mi líbí styl ilustratorky K.Urbánkové.

Renike
21.03.2024 5 z 5

Jako milovnice koček (vlastně všech zvířat) jsem se těšila na tuhle knihu a bavila mě. Někdy jsem se smála nahlas (třeba kapitola 13 nebo zatoulaná rolnička), občas skoro brečela (Felix).
Byly to moc hezké příběhy z kočičí kavárny.

alnahu
18.03.2024 5 z 5

Jako milovnice kočiček a protože jsem alergik na jejich chloupky ,tak jsem sáhla alespoň po této knížečce o kočičí kavárně. V té se setkávají v různých příbězích kočičky s lidmi. Milá knížečka k zamyšlení.

lucka1998
18.02.2024 5 z 5

Čtivá jednohubka pro lidi co mají rádi kočky. V knize jsou i témata na zamyšlení, moc se mi tato kniha líbila.

Pavlnka
26.01.2024 5 z 5

Moc pěkné příběhy, které nutí přemýšlet. Nic moc jsem od knihy nečekala a jsem příjemně překvapená.

Domieeele
26.01.2024 3 z 5

Ze začátku mi hlavní postava dost lezla na nervy. Přece lidi na sebe v dnešní době nenechají řvát nebo mít nevhodné poznámky, bez toho aby něco řekli, nebo ne?
Každopádně od půlky to bylo moc milé čtení, kde jsem se sem tam uchechtla a jednou poplakala. :) Přesto ale 3,5*/5.

terezapolednik
21.01.2024 5 z 5

Milá knížečka, která má v sobě humor, romantiku, filozofické otázky i smutek. Myslím si, že každý čtenář si z ní odnese to své.

azur
19.01.2024 5 z 5

Jakožto milovník knih a koček jsem věděla, že tuto knihu musím přečíst. Hlavní postavou je Dáda, majitelka menší kočičí kavárny, společně s kočkami. Těm Dáda rozumí, ať už si o tom myslí cokoliv. Sledujeme každodenní provoz, staré známe štamgasty, ale i pro Dádu nové situace - brigádnice Lucka, nový kávovar...Celkově vzato měl příběh od každého něco - humor, trochu té romantiky, ke konci smutno a úplný konec měl nádech mysteriózna. Moc povedené.

gabraz
06.01.2024 5 z 5

Tahle kniha se mi líbila a také jsme si při čtení poplakala. Mám dvě milující kočky.

matej0399
19.12.2023 5 z 5

Nádherná knížka, která skvěle vykresluje život v kočičí kavárně.

iceVS
13.12.2023 5 z 5

Vlastně jsem od knihy moc nečekala, o to příjemněji mě překvapila. Bála jsem se, že to budou naivní povídky, víceméně na jedno brdo, no smekám. Autorka vytvořila knihu s poměrně širokým psychologickým rozsahem, nemluvě o emocionální složce. Kniha je moc milá, pohodová, líbí se mi mnohem víc než kočičí knihy Klevisové.

kočky kavárny

Autorovy knížky