Kačenka hledá lásku

Kačenka hledá lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117427/kacenka-hleda-lasku-117427.jpg 3 4 1

Experimentální literární dílo malířky Kamily Ženaté vycházející z konverzací na internetových seznamkách.

Terry11
29.09.2015 4 z 5

"Já vlastně nemám co nabídnout. V poslední době se potácím po světě, práce nad hlavu a jinak nic. Nějak jsem si na ten způsob zvykl a nechci ho měnit. Nezlob se, jestli jsem tě nějak zklamal, ale věř mi, je to tak lepší.Dělí nás nejen dálka, ale vlastně všechno. Přeji ti hodně štěstí a měj se!"

Knížečka je složena z chatových záznamů jedné Seznamky. Kačenka je už dlouho sama, dcery studují v zahraničí, manžel se vytratil a ona touží po lásce. A tak to zkusí. A naráží na mechanismus, nebezpečí a podvod těchto sociálních sítí. Po velké naději přichází obrovské zklamání a nakonec vyrovnání se s obojím - s životem i postavami se Seznamky.
Autentické zprávy z chatu jsou doplněny fiktivními rozhovory s jednotlivými zájemci o Kačenčin profil (Nechcimítžádnoupřezdívku) a ty pak Kačenka selektuje.
Knížku dočtete, a protože třeba zatím nemáte žádnou zkušenost s těmito možnostmi seznámení se, je vám smutno.