Odhalenie 2

Odhalenie 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511874/bmid_odhalenie-2-UQq-511874.jpg 5 11 1

K odvahe ma nútil strach série

Alex Mason: Keď môj brat bez stopy zmizol, myslela som si, že nič horšie sa mi už nemôže stať. A potom ma uniesli a dotkla som sa pekla. Obtrela sa o mňa smrť... Ale ani to nebolo to najhoršie, čo sa mi stalo. Každý kúsok tŕnistej a hrboľatej cesty som prekonala s pocitom beznádeje, a na samom konci som zistila, že som vlastne na začiatku. Myslíte si, že to bolo skutočne to najhoršie? Aj ja som si to myslela. Mýlila som sa, opäť... Derek Mason: Sloboda... Aká je definícia skutočnej slobody? Pre mňa sa stala symbolom záväzku s nejasným výsledkom, bez možnosti voľby a s vopred určeným scenárom. Ubehol mesiac a odrazu som stál na križovatke, z ktorej viedli dve cesty, no iba po jednej sa dalo kráčať. A tak som vykročil... Iba čas ukáže, či nebolo lepšou voľbou ostať stáť, otočiť sa všetkému chrbtom a tváriť sa, že moja sloboda patrí iba mne...... celý text

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Druhá časť trilógie Odhalenie bolo opäť, že WAU!!

Ani som nedýchala!

Ako pokračuje osud Alex? Hala, Iana a Brada? Kto je Sergej a vráti sa Derek?

ak ste si kládli tieto otázky, tu sú všetky zodpovedané a okorenené úžasnou akciou a tak neuveriteľným humorom,že buď ste sa k smrti Bali o ich životy alebo ste sa išli došťať smiechom nad ich humorom

Alex má ale veľmi hnevala zo začiatku svojou tvrdohlavostou a totálne nelogickym uvažovanim a priznajme si Hal tiež nebol zrovna s normálnym uvažovanim na 1* .

Ale Segej a Derek, táto kombinácia to bolo čosi úžasné tak isto ako Brad a Ian ich vtipné prestrelky som si užívala plnými dúškami.

A ten koniec? že čo?!!! To snáď nie je možné ako autorka dokáže ufiknut dej v tej najhorsej situácii!! Márne som 3x pretočila stránku či to fakt myslí vážne!

veru... myslí... takže musíme čakať na vydanie tretieho dielu a ja sa veľmi neskutočne teším

2022  91%Odhalenie
2023  96%Odhalenie 2