Jen jeden rok

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Willem probere z bezvědomí, vůbec netuší, kde je. V Praze? V Dubrovníku? Anebo snad doma v Amsterodamu? Francouzský lékař mu ošetřil ránu na hlavě, ta ale Willema bolí o dost méně než vzpomínka na krásnou Američanku, které říkal Lulu. Proč se jen nezeptal na její pravé jméno? Strávil s ní pouhý jeden den v Paříži a něco na tom dni – anebo na té dívce – ho nutí položit si otázku, zda mu není souzeno zůstat s Lulu už navždy. Jenomže jak ji najít? Willem se znovu vydává na cesty, bloudí od Mexika až po Indii a doufá, že to děvče nějakým zázrakem znovu potká. Jak ale měsíce plynou, začíná Willem pochybovat, zda je ruka osudu opravdu tak silná, jak si myslel… Pokračování románu Jen jeden den z pera bestselleristky Gayle Formanové je romantickým příběhem volby a náhody, ale i štěstí, které je možno najít, když se právě volba s náhodou potkají....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208073/just-one-day-jen-jeden-rok-YNl-208073.jpg 3.8244
Série

Just One Day 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Yoli
Orig. název

Just One Year, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Jen jeden rok

Přidat komentář
ela2710
12. září

Táto kniha ma bavila ešte o niečo viac ako 1. diel...až tu začalo všetko zapadať na svoje miesto...

peta2173
17. srpna

Vyprávění bylo dosti zdlouhavé a prakticky od začátku jsem se nudila. Kniha jen jeden den se mi moc líbila, možná kdyby se Jen jeden rok zkrátil nebo se obě knihy spojily dohromady bylo by to pro čtenáře lepší.

Ivka14
08. dubna

V téhle knize zase Will pátral po Lulu(neboli Allyson). Je to oddechová kniha, u které nemusíte přemýšlet

Lofda
30.12.2018

První díl jsem přečetla vlastně na jeden zátah a hned jsem přešla na pokračování.. A to mě rozhodně nezklamalo, dokonce bych řekla, že tahle část příběhu byla ještě lepší a zajímavější než první díl! Lecos se vysvětlilo a lecos začalo dávat smysl.. A díky bonusu Jen jedna noc se všechno spojilo.. Až mi bylo líto, že není nějaká další část ;-) Každopádně k této autorce se ještě vrátím.

Petra38
25.09.2018

Schvalne jsem cekala az prectu oba dily, nez knihy zhodnotim. Myslim si,ze kdyby se obe knihy scůcly do jedne, byla by to velmi poutava kniha. Prijde mi jako kdyby spisovatelka honila splneni poctu slov a tim tam vznikala dost nuda. Chvilema to byl nezazivny cestopis bez deje a u cteni me drzela pouze zvedavost, kdy a jak se potkaji, coz byl zamer ale cesta to byla strastiplná. Rada bych ji zhodnotila lip, vazne ze jo ale na ty vazne dobre co me oslovily vic uz by nezbylo kam pridavat....

blonďatá.luc
28.08.2018

Tento díl byl o něco málo slabší než díl předchozí, přesto jsem si čtení skutečně užila. Willem je kluk, do kterého by se pobláznila nejedna holka (což je v příběhu skutečně vidět) a to je možná právě to, co mě na něm tak vytáčelo - jak je bral, i když myslel na jinou (moc to vztahuju na skutečný život, jak bych takového kluka nesnášela). Konec knihy si mě ale získal, čekala jsem kde co, jen ne to, co jsem vlastně dostala. Pokud váháte, vřele tuto sérii doporučuji - obzvlášť jako čtení na dovolenou nebo před dovolenou, protože chuť cestovat při čtení zaručeně dostanete.

Vikos
11.08.2018

Přečteno podruhé :)

cukrovka
27.07.2018

V této knize najdeme pohled z druhé strany. Příběh o ztrátách a hledání. Musím říct, že Willemovo hledání sebe sama mě zaujalo víc než Allysino v předešlém díle.

1