Juliette Society

Juliette Society https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270353/bmid_juliette-society-3rK-270353.jpg 2 43 19

Poznejte tajnou erotickou společnost, kde se může stát cokoliv… Ve své románové prvotině zavede Sasha Grey čtenáře do Juliette Society, tajné erotické společnosti, kde se může stát cokoliv… Studentka filmové vědy Catherine má tajemství: sen plný divokých sexuálních představ, za něž se stydí a jež ji uvádějí do rozpaků. Hlavním hrdinou jejích erotických fantazií je její učitel filmové teorie Marcus. Na jedné z jeho přednášek se Catherine seznámí se smyslnou Annou, která ji zavede do tajného klubu, v němž se scházejí nejvlivnější lidé světa, aby prozkoumali své nejtemnější sexuální fantazie. Catherine se otevřou nové možnosti erotického potěšení, které však ohrozí její vztah se studentem ekonomie. Ponořte se do velice otevřeného, erotického románu. Možná zjistíte, že uvědomění vlastní sexuality může být mimořádným impulsem i k vašemu duchovnímu rozvoji.... celý text

Parwana
17.03.2022 odpad!

Když jsem si knihu vybírala, očekávala jsem temný příběh, thriller z říše mocných, úspěšných bohatých lidí, odkud sexuální napětí, vášeň a drama jenom kape. Toto překonalo i padesát odstínů trapnosti. Neuvěřitelná slátanina sepsaná někým, kdo má sice plná ústa sexu, ale neumí napsat ani jednoduchý příběh. Nepromyšlené, vulgární, bez absence invence a děje, místy velmi trapné. Čtenář si nutně musí položit otázku: Kdo toto mohl vydat???

Pan_Skala
09.08.2020 1 z 5

Jak vlastně ohodnotit tuhle knihu? Dalo mi to hodně zabrat, protože kdybych to mohl nějak rozkouskovat tak by se to dalo asi lépe. Takhle z toho musí vznít taková směska stejná jako byla kniha.

Jediné části knihy, které relativně fungovali, byly ty, které bych označil za literární verzi porna. Detailní a obsažný popis, který by byl ideální vzorem pro pornofilm. Možná autorka jako pornoherečka psala nějaké scénáře.

Když pominu tento aspekt a vrhnu se na základní děj tak je takový obyčejný a vlastně jen propojující prvek mezi jednotlivými částmi toho porna. I to bych asi zvládnul nějak překousnout a vzít to jako hluchou výplň.

Co, ale nejvíce zabilo dojem z knihy byl ten závěr. Vystřižené jak z nějakého politicko-kriminálního thrilleru, kde by to možná fungovalo, kdybychom se k tomu závěru propracovávali podobně stavěným zbytkem knihy. Tady to bohužel k ničemu nesedí a je to jako pěst na oko.

Takže ve výsledku bych to vzal tak, že pokud vám jde o knižní porno tak můžete číst asi tak někde do 240. stránky a pak to odložte. Pokud vás, ale tohle nezajímá tak s knihou ani nezačínejte, protože pochybuji, že by jste tam našli něco co by vás zaujalo a udrželo u knihy do konce. Já vydržel, protože jsem čekal vyvrcholení porno románu, ale bohužel to někdo ukradl.

Petriii
18.06.2020 odpad!

Hozny... Nesnáším nedotčené knihy,takže jsem to prostě dala,ale úplně ztracený čas! Ty saaaaalodlouhy popisky kravin,nevěděla jsem kdy sní,kdy je co skutečné. No tohle prostě ne-e no.

dr.horrible
19.05.2020 odpad!

“Jsem přesvědčená, že příroda nám všem, mužům i ženám, nedala tu spoustu otvorů jen tak zbytečně. Kdepak, hodí se na zasouvání a zase vytahování různých věcí...”
Že absolvujete jeden ročník filmovej školy vám nedostatok intelektu nevykompenzuje. Sasha Grey má ústa plné Wellsa, Godarda a Kubricka, ale zabudla si naštudovať základy písania. Jednoducho povedané, jej román nemá nielen hlavu a pätu, on nespĺňa ani elementárne základy najjednoduchšej slohovej práce. Knižný ekvivalent The Room Tommyho Wisseaua. Nič blbšie som doteraz nečítal a to som mal slečnu v minulosti celkom rád.
”Existuje-li na světe místo jménem Prdel, pak to tam určitě vypadá takhle...”

jes09
22.01.2020 odpad!

Nejhorší kniha kterou jsem kdy četla! (Není to tématem)

Mondaika
06.10.2019 odpad!

Je spoustu rukopisů, které by si zasloužilo stát se knihou. Bohužel. Tahle kniha, těchto 291 stran, tento román si nezaslouží být nazván románem. Přečetla jsem opravdu hodně knih, ale tohle obrovské zklamání, že něco jako tohle je řazeno do knih.

LivN
21.04.2019 odpad!

Tohle je knížka? Nejhorší co jsem kdy nedočetla!

Mišule_11
01.01.2019 1 z 5

Tato knížka mi dlouho zůstala nepřečtená v mé čtečce a možná to, tak mělo i zůstat..! Trvalo mi dlouho než jsem jí přečetla, musela jsem se do ní místy i nutit a děj se mi vůbec, ale vůbec nelíbil..! :( Tudíž za mě takto určitě ně!

LuckyVagabond
22.12.2018 1 z 5

Moc jsem si přál aby mě kniha od Sashy Grey bavila. V pornu je to prostě legenda. Přes špatné recenze jsem ji dal šanci a s nadšením jsem se do knihy pustil. Prvních deset stran mě bohužel odradilo a ani přeskakování stránek k peprnějším částem nepomohlo. Styl psaní otřesný. Příběh hodně slabý. Ani ten pikantní sex to nezachránil. Nedočteno. 1 hvězda za sympatie k Sashe.

Nikca20
06.08.2018 odpad!

Strašná kravina.

Samira
28.12.2017 1 z 5

Uf, málokdy dávám tak nízké hodnocení, ale zde nemohu jinak. Kniha se opravdu nezdařila. Anotace zavádí, čekáte žánrovou klasiku, které se vám nedostane.
Cíl autorky byl zřejmě poměrně ambiciózní, avšak propojení konspirace s paranoiou bylo nad její síly. V knize jde obtížně poznat, co hrdinka skutečně prožívá a co se jí pouze zdá. Některé snově erotické pasáže jsou opravdovými raritami, musím říci, že tak směšně špatný popis jsem ještě nikdy nečetla.
Ani reál za moc nestojí a je to celkově opravdu nepovedené.
Za mne se knize spíše vyhněte!

Evka3814
11.12.2017 1 z 5

Teda,přečetla jsem pár stránek a vzdala sem to. Vůbec mě nezaujal styl psaní. Jedna* za snahu:(

hmmmm
18.03.2017

Vůbec mě to nebavilo.

kytarka
31.01.2017 2 z 5

Kniha má zajímavý nápad, libi se mi knihy v tomto duchu, ale tahle se mi vůbec nečetla dobře. Je prostě divně napsaná, můj vkus to neni.

Mellisek
26.05.2016 odpad!

Tahle knihy mi přijde jak obrovský klam a obrovské zklamání. A proč? Nechci spoilerovat tak to řeknu v bodech 1)anotace lže po přečtení máte dojem že a příběh odehraje mezi hrdinkou a učitelem závan smyslnosti v "zakázaném ovoci" avšak tomu tak není a příběh je úplně jiný.
2) celou dobu mi přišlo že to vypráví zmatená ožralá zfetovaná žena co mele páté přea deváté
3) píše tak bláznivě že se ztrácíte v tom co se děje a co je představa.
A ve finále nejde o erotickou knihu ikdyž tam je sexu víc než dost.
Kniha mi nic nedala okrem dne čtení.
A doufám že Sasha Day nebude trapčit a nenapíše další konspiraci.

mttra
17.03.2016 3 z 5

A Vy cekate od cistyho porna nejaky dej :DD ? Takhle se na to divejte..a uzijte si to,treba v soukromi ... ;))

SiminkaS
28.01.2016 4 z 5

Zklamaná jsem určitě nebyla, mě osobně se docela líbila.

kocourjulie
04.11.2015 odpad!

Zklamání, hluboké zklamání. Rozvleklé úvahy a děj se nějak vypařil...

janey88
29.10.2015 1 z 5

Tahle kniha mě opravdu zklamala. Díky anotaci mě příběh zaujal, ale velmi rychle mě to přešlo. Autorka spíš všechno hooodně dlouho popisuje, než aby vyprávěla příběh. Například 12-ti stránkový popis chlápka, který se chová jako prase?? Zbytečné a takových zbytečností je tam fakt hodně. Skáče z jednoho téma na druhé tak rychle, že to zvládám sledovat jen díky těm předlouhým popisům. V polovině knihy ještě žádná zmínka o klubu. Knihu odkládám nedočtenou a pochybuji, že se k ní někdy vrátím.
Jednu hvězdu dávám za hezkou obálku.

sex erotika tajná společenství

Autorovy knížky