Jules Verne: Závěť výstředníka

Jules Verne: Závěť výstředníka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448123/bmid_jules-verne-zavet-vystrednika-bX5-448123.png 5 12 4

Jules Verne vizionář, autor divadelních her, romanopisec, ale také Jules Verne hypochondr, občan Nantes stejně jako Amiensu, manžel a otec, cestovatel, odmítnutý ctitel… Je těžké si představit, co by si myslel o tomto světě. Je nesnadné si nepředstavovat, že naše společnost, naše touha objevovat a naše potřeba zkoumat hranice vesmíru se zrodily z dědictví, které nám odkázal Jules Verne – z jeho „Podivuhodných putování“, jež se v našich snech stávají našimi cestami. Toto dílo nás zve, abychom ho následovali na cestě nejdůležitější, na takové, jakou v jeho románech nenajdeme: na cestě jeho vlastním životem.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Historie
Vydáno: , Pangea

Jules Verne - Testament d'un excentrique , 2017

beanstk
01.03.2023 4 z 5

Mládí popsáno hezky, pak už to bylo takové letem světem. Obrazový doprovod je ovšem skvělý.

vernem1850
16.06.2022 5 z 5

Díky tomuhle jsem se dozvěděl ještě víc o Julesu Verneovi který je mím nejoblíbenějším spisovatelem.

bazyk21
29.09.2021 4 z 5

hezky uděláno, žádné nové informace, ale tím velkým formátem vynikne každý detail

derikm
09.02.2021 5 z 5

Zajímavé počtení ze života Jules Verneho. Takové pěkné doplnění pro fanoušky verneovek.

životopisy, biografie paměti, memoáry spisovatelé

Autoři knihy

Michel Verne