Jugoslávská kuchyně

Jugoslávská kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78919/jugoslavska-kuchyne-78919.jpg 4 4 2

Není to poprvé, co autor skrz svou knihu prozrazuje svou zálibu v Jugoslávské kuchyni, a v knize předkládá recepty od předkrmů, polévek, přes jednotlivé druhy masa až po saláty, omáčky, nápoje a zavařování ovoce a zeleniny. Knihu ocení každý dobrý kuchař.

vvikingg
27.11.2023 5 z 5

Recepty z bývalé Jugoslávie, která dnes už neexistuje a je rozdělena na několik států. V úvodu kuchařky ale rozdělení podle tehdejších částí typická jídla pro Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Dalmácii, Chorvatsko, Istrii, Makedonii, Slovinsko, Slavonii, Srbsko, Vojvodinu a Kosovo. V kuchařce najdete recepty na maso, ryby, drůbež, zvěřinu, polévky , sladké pokrmy atd. Klad kuchařky je , že u každého receptu je napsaná oblast odkud pocházíba vzadu knihy je rejstřík originálních názvů pokrmů. U nás doma dosti používaná kuchařka, doporučuji.

WEIL
08.08.2011 2 z 5

Už delší dobu tuhle kuchařku používám, učím se z ní jak dobře vařit a mohu ji každému vřele doporučit.

kuchařky Jugoslávie

Dušan Karpatský