Jsi tam, králíčku?

Jsi tam, králíčku? https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312789/bmid_jsi-tam-kralicku-Xdi-312789.jpg 5 2 2

M-arta
12.12.2017 5 z 5

Schovávačky, vykukovačky, odklápěčky a překvapení bývají v určitém období u dětí velký hit (nejen v knížkách)... Každá strana obsahuje nějaké šoupátko (s různými mechanismy pohybu)... a batole si až do konce knížky může nadšeně užívat společné hry na hledání, překvapování a objevování... Podobná leporela mívají ohromné nároky na odolnost kartonu a na řemeslné zpracování všech pohyblivých částí a tato knížka ze supersilného kartonu úspěšně prošla zátěžovým testem v batolecím období našeho dítěte, přestože byla jednou z nejoblíbenějších. Ve stejném duchu vyšlo také obdobné leporelo "Jsi tam, myšáčku?", které je neméně kouzelné a knížku skvěle doplňuje. Knižní drobnosti pro nejmenší na stejném principu jsem pro děti kamarádů občas vozívala ze zahraničí a ohromně mne potěšilo, když něco takového konečně vyšlo i u nás. Další vlnu podobných leporel vydávaných zde o fous později už ale bohužel hodnotím výtvarně i řemeslně daleko hůř. Tohle je jednička.

TaLu
21.09.2016 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih v naší knihovně, jen škoda, že není nikde k sehnání. Ta naše se již rozpadá.

Autoři knihy

Richard Powell
americká, 1957

Kniha Jsi tam, králíčku? je v