Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84810/bmid_jorksirsky-terier-4q9-84810.jpg 5 11 2

Kniha ze série malých monografií vyhledávaných psích plemenech přináší poznatky o původu plemena, jeho standardu a zvláštnostech, o každodenní péči o psa, o jeho plemenitbě, výchově, využití a výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o starého psa. Připojen je slovníček nedůležitějších kynologických a veterinárních pojmů. Všechny tyto cenné informace doprovází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.... celý text

Ayla767
15.09.2023 5 z 5

Tuto útlou knížku jsem si koupila, protože jsem se zamilovala :-) .
Moje děti se osamostatnili a nezbývalo mi nic jiného než si pořídit náhradu :-) . Velmi milou chlupatou náhradu.
Netušila jsem jak se o moje malinkatá štěňátka (sestřičky Ajuška a Agátka) mám postarat, protože jsem chodila do práce.
Tuto knížku jsem pročítala opakovaně. Jorkšírský teriér je poměrně dlouhověké plemeno a tak bylo mojí povinností se o ně postarat co nejlépe.
V knížce se především poučíme jak pečovat o zdraví pejska a hlavně vyžaduje každodenní péči o srst.
Já jsem je nechávala každý čtvrtý měsíc odborně stříhat a bylo po problému :-) .
Holčičky se dožily ve zdraví 12 a 14 let. Miluju je a s láskou vzpomínám.

Naďa2411
26.02.2021 5 z 5

Kniha se stala mým průvodcem pro mne jakožto majitele této rasy. Vracím se k ní dle potřeb a stáří mého čtyřnohého kamaráda.

psi monografie psích plemen jorkšírek

Autorovy knížky

2002  96%Jorkšírský teriér