Jóga pro váš mozek

Pravý opak stresu je klid a rovnováha, že ano? Práce, děti, povinnosti, peníze... Jak ale najít rovnováhu v tom všem? Ve skutečnosti je rovnováha neustálý pohyb. Seznamte se s jógou pro váš mozek! Zentangle kresba je dokonalé cvičení, kterým posilujeme flexibilitu velkého svalu v hlavě – mozku. Díky zentangle kresbě můžeme být klidní a uvolnění, učíme se vnímat okolí, všímat si detailů, koordinovat zrak a pohyby ruky (rovněž zásadní pro udržení rovnováhy!). Zentangle kresba nám může i měnit myšlenky. Nakreslete si svůj zetangle obrázek Každý dokáže nakreslit krásný zentanglový obrázek. Jakmile si svou kreativitu uvědomíte, změní se myšlenky i v jiných oblastech vašeho života. Mozek s vámi bude spolupracovat a začne vám říkat, že to dokážete! Kniha obsahuje zentagle nápady, tipy, projekty a 60 nových tanglů. Možné je cokoli, krůček po krůčku, čárku po čárce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293845/joga-pro-vas-mozek-h8d-293845.png 43
Osobní rozvoj a styl, Omalovánky
Vydáno, Anag

Yoga for Your Brain, 2011

Kniha Jóga pro váš mozek

Boogie007

Zentangle je tvořivá forma relaxace, kterou se snadno naučíte. I když vzory někdy vypadají příliš složitě, objevíte, že tomu tak nemusí být. V knížce získáte základní přehled vzorů, kombinací, kde se inspirovat a jak, kde tuto techniku používat.

ewalien
27.04.2019

Kniha je zajímavá, výborná pro začátečníka, jako jsem já, je plná nápadů a tipů. Konečně mám představu o správném stínování! Doporučuji všem, kdo se o tenhle styl zajímají, s touhle knihou je to dobrý start.

Sandy Steen
kanadská

Kniha Jóga pro váš mozek je v