Jóga pro váš mozek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pravý opak stresu je klid a rovnováha, že ano? Práce, děti, povinnosti, peníze... Jak ale najít rovnováhu v tom všem? Ve skutečnosti je rovnováha neustálý pohyb. Seznamte se s jógou pro váš mozek! Zentangle kresba je dokonalé cvičení, kterým posilujeme flexibilitu velkého svalu v hlavě – mozku. Díky zentangle kresbě můžeme být klidní a uvolnění, učíme se vnímat okolí, všímat si detailů, koordinovat zrak a pohyby ruky (rovněž zásadní pro udržení rovnováhy!). Zentangle kresba nám může i měnit myšlenky. Nakreslete si svůj zetangle obrázek Každý dokáže nakreslit krásný zentanglový obrázek. Jakmile si svou kreativitu uvědomíte, změní se myšlenky i v jiných oblastech vašeho života. Mozek s vámi bude spolupracovat a začne vám říkat, že to dokážete! Kniha obsahuje zentagle nápady, tipy, projekty a 60 nových tanglů. Možné je cokoli, krůček po krůčku, čárku po čárce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293845/joga-pro-vas-mozek-h8d-293845.png 43
Žánr
Osobní rozvoj a styl, Omalovánky
Vydáno, Anag
Orig. název

Yoga for Your Brain, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jóga pro váš mozek

Přidat komentář
Boogie007
07. března

Zentangle je tvořivá forma relaxace, kterou se snadno naučíte. I když vzory někdy vypadají příliš složitě, objevíte, že tomu tak nemusí být. V knížce získáte základní přehled vzorů, kombinací, kde se inspirovat a jak, kde tuto techniku používat.

ewalien
27.04.2019

Kniha je zajímavá, výborná pro začátečníka, jako jsem já, je plná nápadů a tipů. Konečně mám představu o správném stínování! Doporučuji všem, kdo se o tenhle styl zajímají, s touhle knihou je to dobrý start.


Autor a jeho další knihy

Sandy Steen
kanadská

Kniha Jóga pro váš mozek je v

Přečtených5x
Doporučených1x
Knihotéce3x
Chystám se číst2x