Návštěvník

Cesta dovnitř vede… ven už ne. Vrah vyhledává své oběti v jejich vlastních domovech, děsivě je mučí a pak zanechá jejich bezvládné tělo v předsíni, kde je najdou jejich milovaní… Zprvu se zdá, že vraždy spolu navzájem nesouvisejí, a nikdo téměř neuvažuje o tom, že by mohlo jít o činy masového vraha. Ale vraždění neustává. Detektiv Newyorského policejního oddělení Joe Lucchesi se s jistým váháním ujímá vedení tohoto významného případu. Bojuje sice s fyzickou bolestí a napětím doma i ve své skupině vyšetřovatelů, ale pomalu a s obtížemi postupuje kupředu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5859/navstevnik-psy-5859.jpg 3.717

Joe Lucchesi 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art

The Caller, 2005

Kniha Návštěvník

maličkán
24.09.2018

Jak už tady bylo psáno, kniha byla psaná takovým těžším stylem. Docela mě chytla, dokázala jsem stránky hltat, ale ke konci se to nějak celé pokazilo a závěr mne úplně zklamal. Asi jsem nepochopila.

ArwenAragorn
24.03.2017

Tak tahle detektivka by to u mě nevyhrála. Připadala mně dost složitě psaná (přikláním se k názoru evasamankova), zbytečně moc prostoru se dávalo často zbytečným dialogům a také vztahy detektiva Joea s jeho rodinou mě příliš nebavily. Konec nic nenapravil. Je to spíš dvě a půl *.

evasamankova
03.04.2013

Tak jako Zrádný maják, tak i Návštěvník je méně než průměrné kvality. Zvláštní styl vyprávění, který mi vůbec nesedl. Obě knihy jsem kdysi koupila najednou, proto jsem se i překonala a přečetla je.