Jitík sportovcem

Ona je Jitka, on je Jitík. Padli si do oka a je z toho pohádkové vyprávění. Řeč je o oblíbené herečce Jitce Molavcové a jejím novém, sportovním hrdinovi. Velké sportovní zážitky malého kluka překvapí všechny pohádkomily a možná je přimějí běhat, plavat, bruslit, prostě sportovat. Jitík se nezalekne prudkého kopce, velké výšky, klouzavého ledu ani živého koně. Tenhle malý velký hrdina má zkrátka odhodlání, pevnou vůli a taky štěstí na neuvěřitelné zážitky. Originální pohádkové příběhy Jitky Molavcové doprovodila ilustracemi legendární Vlasta Švejdová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396919/jitik-sportovcem-4y7-396919.jpg 3.52
Literatura česká
Vydáno:, Bambook

Kniha Jitík sportovcem

jasmína

Kniha zaujme spíš děti školního věku, čtyřletá dcerka mi řekla po pár kapitolách , že ji to moc nebaví, tak dnes vrátím do Knihovny.

JanaDor
16.12.2018

Text doprovázejí nádherné ilustrace Vlasty Švejdové. Celkově se mi kniha moc líbila a věřím, že se bude líbit i dětem. Dle mého ji mohou číst rodiče malým dětem a pak spolu. Od druhé třídy to zvládnou už sami. Kniha má větší písmena a širší řádky pro lepší čtení začínajícím čtenářům. Děti Jitík zaujme svým všestraným sportovním uměním. Svým způsobem autorka dětem představuje různé sportovní aktivity a třeba někoho zaujmou tak, že se jim bude chtít věnovat. Pamatujte, sportem ke zdraví.

Jitka Molavcová
česká, 1950